Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van?

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Fél éve tanulok egy hangszeren, és már bandában játszok. Nemrég volt egy kisebb fellépésünk ami szerintem jól sikerült. Viszont az egyik barátom aki szintén zenélni tanul már 6 éve, és már 1 éve jár fellépni az iskolai kórussal azt mondta hogy ahhoz képest amennyi ideje tanulom elég gyenge vagyok. És hogy vagy húzzak bele szerinte vagy hagyjam abba. Ez nagyon szarul esett, főleg mert a bandában ahova bevettek ott is mondták hogy még rám fér a fejlődés, de csak biztattak hogy egyre jobb és jobb leszek, mert különben be se kerülhettem volna hozzájuk. Nem tudom, szerintünk a fellépés is jól sikerült és minden nap gyakorlok, de tényleg még nem vagyok jó szinten. Szerintetek igaza lehet a barátomnak hogyha ő azt mondta? Mivel ő tapasztaltabb. Szerintetek?
2014. máj. 3. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy nagyon őszinte, vagy az irigység és a rosszindulat beszél belőle, mert te már 1 év után koncertezel sikerrel, neki meg 5 év kellett ahhoz, hogy fellépni járhasson.


Egyébként csak gyakorolj szorgalmasan és akkor biztos, hogy fejlődni fogsz azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, hogy már ennyire, meg annyira kellene tudni játszani, mert minden ember más, más tempóban tanul, stb.


Sok sikert és kitartást kívánok! :)

2014. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te magad is elismerted, hogy nem vagy még elég jó. Akkor mi itt a kérdés? Szerintem attól függ, hogy mik a céljaid a zenével. Hobbiból csinálod, néha zenélgetsz egy kicsit a bandával vagy komolyabb terveid vannak? Ha előbbi akkor nincs hova sietni, ha utóbbi akkor tényleg húzz bele.
2014. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azért muzsikálsz, hogy mások elismerését vívd ki, akkor igaza van. De ha azért, mert szeretsz muzsikálni, akkor nem tökmindegy, hogy ki milyen véleménnyel van a játékodról? :)
2014. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!