Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó a felsőoktatási...

Mire jó a felsőoktatási intézménytől kapott papírfecni?

Figyelt kérdés
Amit záróvizsga után adnak nyelvvizsga hiányában.

2015. jan. 4. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmire. Az nem diploma, hisz a diploma feltételeit nem teljesítetted még.
2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindent teljesítettem,nyelvvizsgán kívül de teljesen értelmetlenül valami nyelvvizsgát követelnek miközben nem is nyelvszakra jártam és magyarországon magyarul tanították az anyagot. A nyelvvizsgazsarolással nem fogom jobban tudni azt amiből már levizsgáztam.
2015. jan. 4. 18:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakra jártál, de egy diplomás állást sem lehet elvégezni nyelvtudás nélkül.

Ez van. Alapműveltség.

2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A nyelvvizsga hiánya nem azt jelenti hogy nincs tudás, hanem azt hogy nincs nyelvvizsga papír. A papír pedig önmagában nem tudás, amit mindenki láthat a hamis nyelvvizsgák pereiből. Itt pedig felmerül már annak is a gyanúja, hogy a csalók így hozzájutnak a végzettségükhöz, míg akik nem csalnak azok szívják meg.
2015. jan. 4. 18:42
 5/17 anonim ***** válasza:

a probléma, hogy el van cseszve az egész oktatási rendszer. az iskolákban nyelvórán nem arra készítenek fel, hogy meg legyen a nyelvvizsgád, hanem arra, hogy majd egyszer menjen az érettségi. ami szintekkel alatta van.

kérdező: minél hamarabb intézd el a nyelvvizsgát.

ha nem megy tanfolyamokon, könyvek segítségével, filmekkel.

aztán keress rá, hogy a környékeden hol a lehető legkönnyebb.

én azt tartom szemétségnek, hogy fizetnem kell +20 ezer forintot a vizsgáért. és kötelező.. legalább állná az állam a sikeres vizsgákat.. meg készítsenek fel rá

és utána ne ugassanak , meg fenyegessenek ha ki akarok menni külföldre.

érdekes a politikájuk, kell a nyelvvizsga, de külföldre ki ne merészelj menni.

akkor minek tanuljam? nekem se olyan a szakom, hogy kell hozzá a nyelv. későbbi munkámban sem fog kelleni.

2015. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sokan a magyart se tudják, hiába van diplomájuk, alapvető szabályokkal nincsenek tisztában
2015. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező benned elég kemény képzavar él ám. A DIPLMOA egyi kfeltétele az a nyelvvizsga. Ezt mindne bizonnyal nem államvizsa előtti nap tudtad meg. Alapvető, hogy ma már legalább egy külföldi nyelvet képes legyél középfokon beszélni.
2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha nyelvvizsgád van attól még nem beszéled a nyelvet, amit abból is lehet látni hogy milyen sok nyelvvizsgacsaló van.
2015. jan. 4. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
ki tudja....
2015. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8# ezt mindenki tudja. Ééés???

egyetemen hányszor kaptál olyan jegyet ami nem a tudásodat tükrözte?

nah látod...

Ugyanolyan ez is.


Emiatt az eszméd miatt nem csinálsz nyelvvizsgát?

2015. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!