Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányok autóval?

Fiatal lányok autóval?

Figyelt kérdés
Egy ideje töprengek azon hogy mennyi fiatal 18-20 éves lányt látok Budapesten autóval. Kik ezek, és miből van nekik több milliós divatautójuk? Itt sokak egy életen át dolgoznak de mégse tudnak Minivel járni, miközben a 18 éveseknek csak a fenekük alá tolják. A szüleik veszik, a pasijuk? Miből tartják fenn ha nem dolgoznak, persze ezek a lányok csinosak,ápoltak és jól öltözöttek. Melyik férfi az aki vesz a barátnőjének több milliós autót ma?? Nem értem de irritáló látvány annak akinek a szülei reggeltől estig dolgoznak és alig tudnak megélni.
2015. jan. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én vidéki vagyok, de nekem is 20 éves korom óta van kocsi, amit szabadon használhatok, 22 évesen pedig teljesen sajátot is vettem, ráadásul elég jót. Nálam a szüleim vettek egy autót a saját nevükre, amit én hajtottam egy darabig. Azzal jártam dolgozni, így a fizetésem jó részét, amit azokban az egyetemi években kerestem, félre tudtam tenni. Mellette kaptam ösztöndíjat, plusz a szüleim is beleadtak egy kicsit és így vettem milliós autót magamnak 22 évesen. Tényleg nem ment volna egyedül, de nem is hiszem, hogy olyan világot élünk, amikor egy fiatal lánynak meg kellene tudnia mindent egyedül oldani. Párom szülei nem gazdagok, sőt, mégis ugyanígy segítették a páromat,így neki is 25 évesen már saját autója volt, az öccsének pedig 22 évesen.
2015. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy a barátja veszi, lehet, hogy a szülei - hitelre. Sőt ő maga is veheti, szintén hitelre. Aztán nem győzik előteremteni a havi részleteket. Mindezt a látszat kedvéért. Nekem is van ilyen ismerősön, a szülőknél lakik még egy 6 négyzetméteres szobában, de autója van...
2015. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
A szopás jól fizet. Telik belöle drága autóra. Egyébként vidékén is ez megy. Megy a pitsarázás.
2015. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

igy van, ahogy írod.vagy gazdag szulok veszik, vagy prostik, vagy vmi pénzes pasit szereztek, akar tobbet is és azok fizetik a cuccokat, akár egy kocsit is.

elhiszem, hogy irritál, de most mit lehet tenni?!

én is csoro vagyok, megcsak jogsit se tudom megszerezni, nemhogy auto.en elfogadtam a helyzetet.

2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
A fővárosban találnak általában jól fizető munkát a fiatal csajok (már amelyik jól néz ki). Még egy átlagos prosti is elkér 15 ezret egy óráért, amiből azért kényelmesen meg lehet élni, ha elég odaadóan játssza el a szerepét akkor a havi 800 ezer - 1 millió összejön. Ha megnézed akármelyik szexpartnerkereső oldalt láthatod, hogy a prostik 70-80 százaléka a fővárosban dolgozik, nem véletlenül, itt van rá kereslet. Laktam egy vidéki nagyvárosban 1 évig, nem tudom, hogy bírják a helyiek, hogy ugyanazt a néhány prostit dugja mindenki, akinek már unalmas a felesége, vagy nem jut neki senki mert nem született adonisznak.
2015. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom hogy jó páran prostik de nem hinném hogy az összes autóval járó leányzó prosti lenne. De érdekes amit írtál,nem tudtam hogy ilyen a tarifa :D
2015. jan. 4. 20:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem ilyen jól fizet a szakma, a tarifa ilyen magas :D

Akiket eddig láttam azok közül összes ápolt,jól öltözött,csinos, jó alakú fiatal nő akikkel biztosra veszem hogy sok férfi eltöltene egy éjjelt. Minivel, Fiat 500,Mercedessel és a többi női divatautókkal járnak.

2015. jan. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!