Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, egy 20-21 éves fiú imponáló volna egy ilyen autóval? Autó vásárlás előtt vagyok, szeretnék valami egyedit és menőt.

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 26. 16:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Érdekes autó. Én is azelőtt vagyok, hogy lassan el kellene döntenem, hogy melyik legyen :D

Visszatérve a kérdésedre: én úgy viszonyulok ehhez, hogy ha működik, akkor nekem mindegy.

2014. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Tomi54321 válasza:
Bocs,hogy először fiú válaszol...alapból nem jó szerintem ha egy nő a kocsid miatt van veled/az fogja meg."Hú de gazdag pali lábam széttárom jöhet a menet!" De ha már valami szépet akarsz és normálisat is.Akkor NE ezt vedd meg.Őszintén?! Hogy néz ez ki?
2014. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de ez az autó baromi ronda szerintem. Nekem alfa 156 van. Azt szeretik a csajok... :)
2014. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Nálam soha nem volt imponáló dolog, hogy valakinek van egy autója. Az magában még édes kevés. Az a nem mindegy, hogy ki ül abban az autóban. Szép autója bárkinek lehet, aki megteheti, de attól még lehet egy utolsó szemétláda is az illető.

És amúgy szerintem ez az autó kifejezetten csúnya. De ízlések és pofonok. Valakinek lehet pont ez tetszik.

2014. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nekem speciel tetszik. Amerikai és már luxus kategória, plusz egyedi, nem mászkál sok belőle. De akkor milyen kocsit javasolnátok 1 millió forint körül, ami mutatós?
2014. okt. 26. 16:34
 6/35 anonim ***** válasza:

Egy nönek teljesen lényegtelen az autód, kivéve ha ronda a kinézete (ez pedig igencsak az).


Nekem eleve kiesik minden olyan srác, aki az autójával akar feltünni. Durván szólva ezzel kompenzálja, amije nincs (egyéniség, önbizalom, tudás, értelem, vonzerö)

2014. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Tomi54321 válasza:
Dodge Caliber 1.8 sxt! ;)
2014. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik vedd meg :) Kit érdekel más véleménye?

Én amúgy nem venném meg, drága az alkatrész...


23/L (akit nem érdekel a fiúk kocsija :D )

2014. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
48%

Dik má' ez elégé nyomott koci, inkább egy 80-as évekbeli merci, egy audi 100-as, régi Lada leehetőleg piros.


Hameg nyerek az eurodzsepoton akkor meg VOLVO vagy valami brutál nagy autó ami átmegy a többin.

2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Sztem ez öreguras hozzád - ezt egy középkorú pasashoz tudom elképzelni.
2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!