Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtuber akarok lenni (angolul...

Youtuber akarok lenni (angolul), de nem értem a partnerséget valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
Szóval, az a lényeg hogy már régóta gondolkozok ezen, tervezgetem, és természetesen nem magyarul hanem angolul mert magyarországon ennek nincs nagy bevétele/hírneve. A kérdésem az, hogyha én ugye angolul beszélek, de Magyarországon tartózkodom akkor csak magyar cég vagy ilyen partnermicsoda fog megkeresni vagy esetleg angol is? Ha nem tiszta valami kérdezzetek :D

2014. dec. 17. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlságosan előregondolkozol, ami nem baj, de felesleges. Tudod hány ember él a világon? És tudod hány embere sikeres? És tudod, hogy hány olyan magyar sikeres, aki angol videókat csinál?


Szerintem te is tudod rá a választ.

Előbb legyen nézettséged, utána ráérsz ezzel foglalkozni. Mellesleg ugyanúgy 'felkaphat' akár egy afrikai cég is, mint egy magyar, nem attól függ, hogy hol élsz.

2014. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát engem kerestek már meg külföldiek, de ezek a partnercégek igazából értelmetlenek, legalábbis nekem nem tudtak semmit nyúújtani, belefektettem a zidőt, elolvastam amit kellett, kerestem kutattam, és jön a pénz ha van néző...ennyi, de ja a partnercégek szeretnek megkeresni, mert a szolgáltatásaikért viszik a bevételed egy résézt, ami nekik nyilván k**va jó...arra még nem sikerült rájönnöm nekem miért lenne az, megvagyok nélkülük...partner leszel lesz adsense fiókod, azt engedéjezik, összekötöd a csatornáddal, sézpen a számládazt is ellenőrizteted a próbautalással aztán meg csak gyűlik ahogy gyűlik...
2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!