Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én stresszelek, rágódom...

Csak én stresszelek, rágódom valamin, nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés

Ez általában is így van, de most, hogy félévet zárnak, főleg. Meg persze pont most van a nyelvvizsgám is, ez is rátesz egy lapáttal az aggodalomra. Az érettségi sem egy kellemes gondolatként fordul meg bennem, azután pedig, hogy felvesznek-e egyetemre/főiskolára, és, hogy fogom-e bírni egyáltalán. Közben költözünk, ami így mindennek a közepén, nem pont jókor jött.

Ezek a gondolatok általánosak, kedvrombolók, semmi életkedvem, folyton csak ezek járnak a fejemben. Szabadidőm alig van, most rengeteget kell tanulni.

De, ha nem lenne ez a helyzet, akkor sem érzem jól magam, úgy érzem, hogy nem ide kellett volna, ebbe a világba születnem. Más is érez így, vagy csak én depizek túl mindent? De nem tudom ezekről elterelni a figyelmem.. 18F


2015. jan. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne rágódj a jövőn!

Csak a jelent éld meg!

2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2015. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha a jelenre koncentrálnék csak, akkor nyelvvizsgán bukó, félévkor rontás, érettségiről meg ne is beszéljük. Ezt így könnyű mondani.. :/
2015. jan. 5. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Most leszel felnott, kezdesz kiigazodni a vilagban, ez onmagaban krizishelyzet. Viszont most a legnagyobb a teherbiro kepesseged, es ahogy irod, nagyon helyesen ki is hasznalod: nyelvvizsgazol, tovabbtanulsz. Most nagyon nehez, de hidd el, 20 ev mulva az elj a manak- figurak minimal beren tengodnek majd, amikor te normalis penzert csinalod azt, amiben jo vagy. Hiaba erzed magad gyengenek a sok teher alatt, most kell nyomatni, es eszrevenni a lehetosegeket, nehogy ugy jarj, mint en, aki kerultem a stresszt, most meg diplomaskent 8 osztalyt vegzettekkel bajlodom nap mint nap.
2015. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, es ez a jelenre koncentralas hulyeseg. Tervezni kell, bevallalni, es csinalni. En sajnos kerultem a stresszt, feltem a kudarctol ennyi idosen, sot utana is. Akkor meg azt hittem, hogy siker ellentete a kudarc. Pedig nem: a kozepszeruseg. Ahogy ezt valahol hallottam
2015. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!