Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak a Hugomnak, ha...

Mit mondjak a Hugomnak, ha felébred?

Figyelt kérdés

Lenéztem a kinézetét,mindenére mondtam valami rosszat:D


De csak ideges voltam...szép és csinos lány.


Ahogy ezt mondtam,utána benéztem a szobájába és láttam,hogy sír.

13 éves.

Most meg sajnálom.


Milyen szöveget mondjak?

Fiu vagyok.



2015. jan. 7. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideges voltál valami miatt, ezért mondtad rá ezeket. Szerinted ő egy aranyos, szép lány. Nyálasan hangzik, de jól fog esni neki. :)
2015. jan. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban a lányok önérzete nagyon sérülékeny, főleg, ha a külsejükről van szó, úgyhogy tényleg nagyon fontos, hogy eléggé hangoztasd, hogy egyáltalán nem volt semmi alapja annak, amit mondtál, és hogy szépnek látod.
2015. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy nyálas gyerek és ölelkezős viszonyban sem vagyunk...sajnos.

De megpróbálom:/


Ja,észre vettem,hogy nincs önbizalma...azt mondta tisztába van vele,hogy nem szép...pedig tényeleg szép,és nagyon csinos.


Askon támadják,ami megint csak rombolja,az önbizalmát...

2015. jan. 7. 06:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez nyálasnak lenni, és ha a jó szándék megvan, még lehettek ölelkezős viszonyban is. De egyelőre elég annyi, hogy visszavond azt, amit csak dühödben vágtál a fejéhez. Nem könnyű a lányoknak, egyrészt a média sulykolja, hogy a modellalkat a szép (amivel nem is lehetne gyereket szülni, szóval elképesztő, hogy egy ennyire természetellenes képet próbálnak követni), ezért mindenki önbizalomhiányos, másrészt sokan pont a rossz önértékelésük miatt egymást cseszegetik, hogy így csúnya meg úgy... Szóval tényleg nagy szüksége van rá, hogy biztasd egy kicsit. Hajrá! :)
2015. jan. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Askon támadják"

Hogyan támadják? Kik? Ezt nem értem.

2015. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Melancholic Eye ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem kell ahhoz feltétlenül ''nyálasnak'' lenni, egész egyszerűen mond meg, hogy egyáltalán nem gondoltad komolyan amit mondtál, mert dühös voltál. Mondhatod, hogy szerinted a többieknek sincs igazuk vele kapcsolatban és hogy egyáltalán nem kell felvenni amit az ''Askon'' mondogatnak... :)
2015. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Miért töltögeti fel Askra a képeit, ha ennyire nincs önbizalma, és mindenen sír? 13 éves lányoknak még internetezni sem lenne szabad, pont az ilyen hülyeségek miatt.
2015. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!