Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nekem és húgomnak lesz a...

Ha nekem és húgomnak lesz a szülinapja és a legjobb barátnőm mondta, hogy ő tuti hozz magával pár embert. Nekünk ebbe ugye van beleszólásunk?

Figyelt kérdés

Házi buli lesz és ugye az én ismerőseim meg húgomnak ismerősei barátai/haverjai vannak meghívva.Viszont legjobb barátnőm kijelentette,hogy ő hozz magával pár embert. Meg se kérdezte,hogy egyáltalán hívhat e meg embereket.


Nem tudom kiket akar hívni,hogy ismerem-e őket vagy sem.Nem mondott semmit.Viszont ez nekem így annyira nem tetszik,mert vannak balhésabb fiú haverjai és nem akarok zűrt!


Én úgy gondolom attól mert legjobb barátnők vagyunk nem úgy működik,hogy én és húgom tervezte bulira akárkit is elhív.Minimum lenne megkérdezni.


Ti ezt hogy látjátok?


2014. szept. 8. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A ti házatokban lesz, természetesen van beleszólásod.

Kérdezd meg tőle hogy kiket akar vinni és aszerint dönts..

Minden esetre elég nagy bunkóság..

2014. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van beleszólásotok, mivel a Ti szülinapotok és a Ti házatok, így csak az mehet be, akinek Ti megengeditek, hogy bemenjen.

Mondd neki, hogy nem a haverjait hívtad, hanem őt. Szerintem fölösleges megkérdezni, kiket akar hozni magával, mert Nektek felsorol 3 normális embert, aztán meg odaállít rajtuk kívül 5 idiótával.

2014. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából egyik nagyszüleink telkén lesz. Kerty party jellegű lenne a dolog.


Én is bunkósságnak tartom,hogy ezt így kijelenti!!

Bár engem annyira talán nem zavart volna ha megkérdezi és mondja kiket hívna meg!De van egy fontos tényező,ami annál inkább foglalkoztat.


A fontos momentum,ami engem nem zavar,legjobb barátnőm félig roma származású(de nagyon rendes,tisztességes,másképp nem lennénk barátnők már 1 éve) Igy megjegyzések nem kellenek!!

Húgomnak a társasága nem annyira szereti őket. Nyilván ha csak barátnőm az a társaságban nem csinálnak fesztivált.Így hogy barátnőm hívna pár ismerőst így félek.Bár szinte csak magyarokkal foglalkozik,így a baráti/haveri köre is magyarokból áll.Csak néhány roma haverja van . Csak nem tudom tényleg,hogy kiket akar hívni.Van egy magyar srác közös ismink,őt én nem hívnám meg, mert eléggé agresszív ha iszik.De van egy sejtésem,hogy barátnőm őt is megakarja hívni.

Ha ismerem őket,akkor tudom,hogy ki hogy viselkedik és annyira nem gáz.Viszont húgom mondta,hogy jó lenne,ha nem lenne sok roma a buliban,mert a haverjai nem szeretik őket.Én körömmel nincsen ilyen téren probléma azt tudom.

Csak húgom köre is pont az a kötekedős típus.Én meg nem akarom,hogy vmi nézet eltérés legyen.


Ha esetleg olyan embert mond akit ismerek és tudom hogy viselkedik ha iszik,és azt mondom őt ne hozza..erre barátnőm azt mondaná,hogy ha ő nem jön én sem megyek..mondjam azt,hogy hát akkor nem jössz!!

Illik ilyet mondani legjobb barátnőnek?Ilyen helyzetben nem voltam még.

2014. szept. 8. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Ha meg a nagyszüleid telke, akkor meg FŐLEG ne vigyen idegeneket oda. Sőt, a nagyszüleidnek is kéne szólni erről, mert ha ők azt mondják, hogy oda nem mehetnek olyanok, akiket Ti nem ismertek/szerettek, akkor nem és kész. Máskülönben birtokháborítást követnek el.


Mondd meg a barátnődnek, hogy ne hozza a haverjait és hogy miért ne. Ha megérti, akkor nincs semmi baj, ha nem és megsértődik, akkor hagyd a fenébe, sértődjön. Ha azt mondja, hogy akkor ő sem jön, azért mondd, hogy őt szeretnéd a bulin látni, csak a haverjait nem. Ha ezután is hisztizik, akkor ne menjen ő sem és kész.

2014. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim nem lesznek jelen,nagybátyám lakik kint egyedül. Mamáékkal már megbeszéltük,lehet ott a buli.

Nagybátyámmal a héten fogunk beszélni.De ő eléggé fiatalos nem lenne kifogása,lehet otthon se lesz.Akkor meg miénk a telek:)


Csak tényleg annyira szeretném,hogy barátnőm jönne,mert tiszta gáz,hogy ő nem jön.

Amikor én mentem a barátaim által szervezett bulikba,sosem jött el vmi indokkal.Aztán már hülyének néznek esküszöm,hogy legjobb barátnőmről mennyit beszélek,de nincs sose jelen,sose találkoztak vele.

Aztán még az én szülinapomon se találkoznának vele :/


Viszont nem lenne jogos a hisztije!

2014. szept. 8. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Vendégként meghívott bejelenti, hogy viszi az ő vendégeit?

Az eredetileg, az ünnepeltek által meghívottak közt nem érzi jól magát?

Ne legyen pof&tlan, csináljon egy külön bulit, oda azt hív meg, akit csak akar.

.

Ha ilyen a legjobb barátnőd, milyenek az ellenségeid?

Igaz, ilyen barátnő mellett ellenségre nincs is szükség.

2014. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek ellenségeim.Nem tudok róla.Eddig senki nem akart ártani nekem.


Szerintem csak azért csinálta,mert rajtam és húgomon,barátján kívül senkit nem ismer.Bár ezt azért mondhatná.De tudom ez a fő ok.Ennyire már ismerem.


De megfogom neki mondani,hogy hogyan gondolta,hogy megkérdezés nélkül hívogat embereket.


Eleinte az ő ötlete volt a házi buli.Mi disco-ba akartunk menni.Aztán ő vetette fel,hogy béreljünk helységet.Csak hát mondtam,hogy az nagyon drága.Nekünk meg szűkös a keret.

Szóval így maradt,hogy nagyszülein telkén.

Viszont nem tudom milyen idő lesz,mert ha rossz,hideg,esős akkor le kell,hogy mondjuk vagy nem tudom.

2014. szept. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!