Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Tóth Andi megérdem...

Szerintetek Tóth Andi megérdemelte, hogy megnyerje a 2014-es x faktort? Ti kinek szurkoltatok?

Figyelt kérdés
Én például Benjinek szurkoltam szerintem neki kellett volna nyerni!;))
2015. jan. 9. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak az első 2-3 élő adásig követtem a válogatóktól. Az addigiak alapján Tóth Andit abszolút esélyesnek tartottam, szerintem magasan kiemelkedett a mezőnyből. Ha továbbra is hozta azt a formáját, akkor igen, szerintem megérdemelte.


Benji sem volt rossz, remek hangja van és jól képzett, azonban szerintem belőle hiányzik az X. Remek zenész lehet belőle, azonban nem tartom valószínűnek, hogy világsztár lesz belőle.

2015. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Andi jò hogy nyert èn örülök neki. Benjit nem bìrtam annyira idètlen volt, (bocsánat )de nèha egy egy hangszine volt hogy tetszett. Nagy Ricsi magasan verte mindet .Tehetsèges ès annyira èrzi a zenèt. Èn neki szurkoltam ès remènykedem hallok mèg ròla.
2015. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!