Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mi a legnagyobb kincs?

Számotokra mi a legnagyobb kincs?

Figyelt kérdés
Mi az, ami a legfontosabb az életetekben, amit a legjobban féltetek? Lehet ez anyagi is, de leginkább a lelki dolgokra, emberi kapcsolatokra stb. vagyok kíváncsi.

2015. jan. 11. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A barátaim és a jó Isten. (elvégre neki köszönhetem a barátaimat is) Komolyan mondom, valahogy mindig olyan értékes emberekkel hoz össze az élet, hogy csak ámulok. Rengeteget tanulhatok tőlük, nem szellemi, lelki értelemben. És ez nekem fontos. :)
2015. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy éve még azt mondtam volna,hogy a kisöcsém, mert nagyon jóban voltunk, de azóta egyre kevesebbet találkozunk, és nem beszélünk már annyit, mint régen.

Édesanyám nagyon sokat segít nekem, szeret,és mindig mellettem áll, így ő a legfontosabb az életemben.

2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy közel 31 éves plüsskutya, ami szinte minden fontos helyen volt velem, ahol a szülők nem lehettek ott velem (kórház, stb.).
2015. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

A szabadság, testem.

Vagyis az, hogy most kisétálhatok a ház ajtaján és bárhova eljuthatok, minden lehetőségem megvan.

Amitől félek azok a dolgok amik ezt befolyásolhatnák. Pl amit nem bírnák feldolgozni: Ha mozgássérült, vak vagy ilyesmi lennék. Ez a legnagyobb a félelmem, minden más 100-ad rendű félelem ehez képest.

2015. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A családom a barátaim és a tisztalelkűségem. Példáúl hogy nem vagyok se gyilkos se rabló. Meg még az emberség az amit semmi áron el nem adnék. Az a véleményem hogy mindenkit megillet az esély a jó életre, tanulásra, munkára. Ez olyasmi amit ha pisztolyt fognának rám akkor sem változtatnék meg!
2015. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!