Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legnagyobb tragédiája?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Hogy nem Svájcba születtem :D

Ezen kívül nem sok, amik történtek, azokat idővel elfedte a homály, már nem érzem annyira nagy tragédiáknak.

2014. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkaptam egy ritka betegséget aminek következtében teljesen lebénultam ..de aztán hál istennek újra tanultam járni és fel is épültem ! :) 33/N
2014. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kirúgtak a munkahelyemről. Az viselt meg legjobban, azt hittem, hogy soha nem lesz jobb ezután.

Meg amikor meghalt a nagymamám. Az is nagyon rossz volt, bár még nagyon kicsi voltam, nem fogtam fel annyira.

2014. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2 - mi volt a betegseg neve?
2014. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meghalt a férjem és az iker fiaim autóbalesetben.

Ez a tragédia még ma is kísért.

2014. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Guillain barre szindroma (Gbs) . -2 .válaszoló voltam
2014. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem 5. ! :(
2014. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akárhogy próbálkoztam, nem sikerült jó kapcsolatot kialakítani az apámmal, és már lassan 5 éve, hogy nem beszélünk. Agresszív volt, bunkó, piálós stb., alap dolgokra sem költött (ránk), mert a cigi-sör fontosabb volt, mindig szidott, tiltott, kritizált, vert, és mégis, húszas éveim elején még próbálkoztam, hátha megenyhül, mert biztos szeret valahol mélyen...Hát nem, és mára én is feladtam, amire nem vagyok büszke, meg sajnálom is, de mást nem tehettem.
2014. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalt valakim és csak utána jöttem rá hogy a hibái ellenére is mennyire szerettem :'(
2014. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem úgy igazán nagy tragédia nem ért, viszont a húgomat igen. 26 évesen teljesen elvesztette a hallását, és szegénykém képtelen elviselni, hogy semmit nem hall. Évekig maga alatt volt, öngyilkossági kísérletei is voltak, egyszerűen nem tudta elfogadni, hogy többé nem hall sem zenét, sem hangokat, semmit. Olyan 10 éve él így, és most újra feszült, elkeseredett, mert a szeme is kezd romlani..Attól fél, hogy a látását is elveszíti végleg. Azt már nem bírná ki, tudom :( A család annyira segítene de nem tud..
2014. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!