Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor őszi, téli időben kint...

Amikor őszi, téli időben kint sétálok az utcán, időnként elkezd bekönnyezni a szemem és folyni az orrom. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Hangulattól teljesen függetlenül, főleg amikor olyan helyre érek, ahol több ember van pl. városközpont, buszpályaudvar. Elkezd olyankor az egyik szemem könnyezni néha, meg folyni az orrom, ilyen folyékony, víz állagú, színtelen dolog. Ez időnként előfordul így az őszi, téli időszakban. Tavasszal és nyáron nem, amikor már olyan kellemes, meleg idő van.

Mi lehet ennek az oka, és mit tehetnék ellene?

Mert elég hülyén nézhet ki az emberek szemében hogy ott fújogatom az orromat meg törölgetem a szememet.


2015. jan. 11. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A hideg, nyirkos időtől van, nem neked van ez csak, nekem is.
2015. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vastag sálat és tekerd a szád, meg az orrod elé, az némileg segít. Legalábbis nekem.
2015. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!