Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik időnként viszik...

Anyukák akik időnként viszik műjégpályára a gyerkőcöt de nem veszik hanem ott bérlik milyen óvintézkedést tesztek esetleges gombásodás ellen?

Figyelt kérdés

Kisfiam kérte hogy vigyem el korcsolyázni. Sose korcsolyázott még, de szeretné kipróbálni. Nem vagyok semmi jó elrontója, szívesen el viszem de mivel nem tudom hogy mennyire fog neki tetszeni a dolog így elsőre nem vennék korit azért hogy lehet sose veszi fel többet, meg nem hát 6 éves, gyorsan kinövi 1-2 alkalomért pedig 6-8 ezret nem tudok és nem is akarok kiadni érte.

Viszont kicsit aggódok, illetve az anyukám a fülembe tette a bogarat hogy kitudja kik lábán volt a kölcsönözhető, kaphat egy gombás fertőzést amit azért ha lehet megelőznék.

Van olyan praktika, kenőcs, spray amivel megelőzhető?


2015. jan. 8. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima zokniban szokott korizni, még soha nem volt gombája :) Mármint zokniban és korcsolyában természetesen :D Én még sose láttam 26-os lábú gyereket gombás lábbal.
2015. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és megelőzés címszóval sose kenegetném meg fújkálnám a bőrét vegyszerekkel.
2015. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódok. :)

Igazán anyukám ültette a bogarat. Meg nézelődtem a kori vásárlás témában és egy fórumon egy anyuka azzal kezdte hogy inkább évente korit vesz mert a bérléssel többet költ utána a gomba kezelésére mint amibe egy korcsolya kerül. :/

De ha belegondolok amikor kicsi voltam a nagymamám hordott korizni heti szinten, mindig bérelve volt nekem is meg neki is a kori és sose volt bajunk, legalábbis nem emlékszek hogy lett volna. :)

2015. jan. 8. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ha vágod a körmét, ne vágd túl, főleg a csücsköknél. Az ép köröm/bőr nem olyan könnyen fertőződik. de komolyan, én még sose hallottam gombás lábú ovisról.
2015. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!