Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetek...

Kohdf hirte kérdése:

Mi volt eddigi életetek legviccesebb története?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve a férjemmel Mexicóban nyaraltunk. (nászút)

Egy nem turisztikai kisvárosban voltunk. Úgy döntöttünk, hogy pár napra egy messzebbre lévő még kisebb városkába megyünk amit csak kis repülővel érhetünk el. Egy olyan leszállópályát képzelj el, ahol jóformán csak a mezőgazdasági repülők, és kis repülőgépek tudtak fel és le szállni. Nem voltunk sokan, talán 10-15-en akik ugyanarra a gépre vártunk, ugyanabba a kis városkába mentünk volna.

Kimentünk már reggel 6 órakor, mert csak annyi infót kaptunk, hogy ma repül egy gép de, hogy hány órakor nem tudni.. Így vártunk. Délután 3-4 óra felé jelezték az utasoknak, hogy fél óra múlva beszállás, és repülünk.

Ekkor a következő történt:

Én odafordultam a férjemhez, és magyarul mondtam neki

- ÓÓ hála az égnek! Remélem lesz budi a repülőn, mert ahogy felszállunk, én már megyek is, és mindent kiadok magamból: gázt, kábelt, mindent..

A férjem:

- nem tudnád visszatartani míg leszállunk? Mert ha elfingód magad a pilóta tuti elájul, és lezuhanunk.

Persze ezt kontrázta mindenféle elképzelt eseményekkel, hogy a wc eldugul, a gép belseje olyan lesz mintha purhabot engedtek volna ki, meg, hogy a fingásom biológiai fegyver, és lehet már a levegőben lelvőika gépet stb.

Mivel értem a tréfát, jókat röhögtünk. Majd hanyatt estünk meglepetésünkben mert mögöttünk egy mexicói férfi magyarul megszólalt.

- Asszonyom! Ha maga olyan büdöset fingik mint a nejem, akkor jobb ha én nem szállok fel!

Majd hangosan röhögve elmondta a többi 10-12 utasnak, hogy mi miről beszélgettünk. A következő 15-20 perc arról szólt, hogy az utasok egymás szavába vágva arról beszéltek, hogy kinek melyik ismerőse milyen büdöset tud fingani. Úgy szálltunk fel, hogy röhögve mentünk a gépbe..

Később a mexicói pasas aki magyarul beszélt hozzánk egy eldugott (már nem is emlékszem nevű városkában) elmesélte, hogy még a 80-es években ismerte meg a feleségét fiatalon, aki magyar lány. Tőle tanult meg magyarul. Mesélte, hogy van 5 gyereke, és mind tud magyarul.

Bámulatos, hogy milyen helyen találkozik az ember magyarul beszélő emberekkel, és milyen élmények kapcsolódnak..

2015. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
:D
2019. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!