Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire íratnátok át a Denisza...

Mire íratnátok át a Denisza nevet?

Figyelt kérdés
Ez a nevem, de nem tetszik.

2015. jan. 14. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj a neveddel. :)

Nagy macera nevet változtatni, de ha szeretnél, semmi gond.

Hogy becéznek? Abból lehetne tippelgetni. :)


Egyébként szerintem a Daniella azért nem jó ötlet, mert annak van egy "Deni" becézése, ami szerintem a régi nevére emlékeztetné a kérdezőt.

Tapasztalat, én utáltam, ha Deninek becéznek és a szülők/rokonok nem nagyon fognak átállni, ha megtehetik.

A névjelentés szerint választani nevet pedig szerintem butaság.

2015. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8:


A névválasztás felelősséggel járó döntés. A konkrét javaslat kapcsán jutottam el a bővebb választékhoz. Azt nem mondtam, hogy kötelező idegen javaslat vagy jelentés alapján választani, de jó (legalábbis nem árt) ha van egy adott választék és elég információ, amiben lehet böngészgetni, ízlelgetni, melyik a jobb, tetszetősebb.


Döntse el az ezt igénylő saját maga és legyen hozzá kellő alapja. Csak bővebb információforrásokat próbáltam adni.

2015. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Támadt egy ötletem. Hivatalosan ne változtasd de kérd meg az ismerőseidet hogy szólítsanak Diának,mond nekik,hogy így szoktak hívni vagy akár mutatkozz be így az új ismerősöknek.
2015. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az előőtem lévő válaszolónak teljesen igaza van , a neved ne változtasd meg" békülj ki vele" de a beceneved simán leghetne Dia vagy Dina
2015. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!