Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesznek az emberek...

Mikor lesznek az emberek "toleránsabbak" a ferdeséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom,konkrétan soha kb.. De fog egyàltalàn vàltozni? Ez a mostani tàrsadalom.. Szörnyű T.T

A negatìv megnyilvànulàsokat offoljuk,ha lehet. ~ "Éljen a ferdeség" : O igen,az vagyok.



#tolerànsabbak
2015. jan. 15. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel hogy meleg vagy. Jó neked. Szerintem a társadalom nagy része most ilyen. Persze, vannak olyanok akik ki nem állhatják, ugyancsak melegeknél is vannak olyanok, akik kiállhatatlanok(lásd, melegfelvonulás). Szóval minden csoportban ott a deviáns néhány százalék.
2015. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez a mostani társadalom tényleg szörnyű. Egyre több országban elfogadott a fűvel-fával való kufircolás, a gyereknek lehet két apja/anyja. Undorító egy világot élünk, remélem hamarosan jön valami, ami kibillenti ezt és visszatérünk a normál értékrendhez, ahol a többséghez igazodik a kisebbség és nem fordítva, ahogy ma.
2015. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egészen addig toleráns vagyok, amíg a melegséggel kapcsolatos dolgaikat diszkréten csinálják.

Ismerek jónéhányat, emberek mint a többi, ők is ,én is élem az életemet, semmi gond.

Csak akkor nyílik ki a bicska a zsebemben, amikor az utcára vonulnak, mintegy tüntetve, hogy ők olyanok.

Miért kell ezt csinálni? A céljuk az, hogy elfogadtassák magukat a társadalommal. Nálam pont az ellenkezőjét érik el.

Ettől függetlenül még mindig nem változik a viselkedésem a napi kapcsolatokban az egyes általam ismert "ferde" emberekkel szemben.

Tisztelem mint az összes többi embertársamat...

2015. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a dolgok tényleg eléggé g*zok.. A felvonulàsok stb... Ebben igazatok van,én se csìpem,és az a baj,hogy maguk alatt vàgjàk a fàt. Holott szerintem màr kétséégbeesésükben csinàlnak az ilyen kaliberű emberek ennyi h*lyeséget.. A felvonulàssal és a többivel. Én mindkét oldalt megértem,csak egyszerűen fel nm fogom,hogy az emberek jò nagy %a miért követ egy h*lyét,aki akkora nagy ellenszenvvel van ez ellen.. és ezàltal xy is azt a valakit követi... Az àltalànosìtàs meg plàne borzasztò dolog,mindenkit egy kalap alà venni.. ^^ És ez nmcsak erre igaz. Hova tudunk még ennél jobban is elfajulni.. Holott mi sem vagyunk, se kevesebbek,se többek. Csak ezeket sokan elfelejtik. Képtelenek a fàtòl az erdőt làtni. Igen,én is azt vallom,hogy ne az utcàn essenek egymàsnak .. olyan értelemben,de a heterok se:) Nem oda valò,ennyi. ìgyvan. És az,hogy két férfinak vagy nőnek vagy egy gyereke,abba nincs semmi. És attòl nm lesz a gyerek se elcs*sz*tt,ez egy nagyon nagy tévhit. ^^ Az emberi ost*basàg mamàr,szinte felfoghatatlan. ~
2015. jan. 15. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj a "melegekkel" hogy a kirakatba rakott képviselőik, rettentő "bu**san viselkedik,affektálnak ,rájátszanak, beöltöznek rondábbnál rondább maskarákba, vagy extrémen ostoba és alpári vagy megbotránkoztató a viselkedésük. Na most ezek alapján vannak megítélve a normálisabb melegek is. A tolerancia jegyében meg ilyen 3.14nakolbász művésznevű szakállas nőket(?) tolnak az ember torkán lefelé összeuropailag, csoda ha nem veszi be a gyomor?
2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez ìgy van.. Épp az ilyenek miatt,ìtélik el azt a pàr normàlis valakit. Akkor sem szabadna àltalànosìtani,különbnek kellene lenni^^
2015. jan. 15. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Először is sokat segítene az ügyön, ha sok meleg megmaradna a pi***ján és nem verné magát, ezzel feldühítve az embereket, mint pl a felvonulás...

Vagy pl. az olyan eset mikor valaki bevallja hogy meleg, és a média körbenyalja a pi***ját és kivételeznek vele...

Ez a taktika soha nem fog beválni, sőt inkább csak ront a helyzeten.

2015. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom persze. Az ilyeneket én se fogom sose megérteni, így "aláírom" .
2015. jan. 16. 08:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesznek toleránsabbak, amikor a melegek is toleránsabbak lesznek velük.
2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A mostani társadalom tényleg szörnyű. De hát sajnos ez van... :/ Nem lehet tenni ellene semmit se. :(
2015. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!