Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, az internet...

Ti mit gondoltok, az internet adóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Internet,Közösség,

2014. okt. 29. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb lehúzás, sehol a világon nincs ilyen.
2014. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jó édes anyukájukat adóztassák meg.
2014. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy ezzel a húzással még több fiatal szeretne külföldre menni. Megutáltatják ezt a gyönyörű országot velünk. De ide még nyaralni se szívesen fognak jönni. Gondoljunk már bele, ma mindenki a neten lóg. Külföldieknek talán ez még általános is, mert azért nekik ask, twitter, tumblr, pinterest, weheart it, facebook, flickr... ők mindent használnak. Jaj és instagram, ők évek óta használják, nálunk talán egy éve terjedt el nagyon. Most ha eljönnek ide, rajtuk is be fogják hajtani valamilyen módon. Szóval ezzel a vendéglátó ipar is eléggé meg fog csappanni.
2014. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség ebből ekkora ügyet csinálni.Kit érdekel hogy a szolgáltató mennyit fizet? Engem nem.Egyébként meg a legcsóróbbnak is van nete ahogy piára és dohányra is mindig lesz pénze mindenkinek.700 ft-ba nem fog belehalni senki.
2014. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ennyire sírni havi 700 ft miatt, a legtöbb embernek ez fel sem tűnik, ennek a többszörösét eltapsolják úgy, hogy észre sem veszik pl. kávéra, ásványvízre. Szóval nem értem, miért pont ez okozott akkora felháborodást, ennél sokkal rosszabb dolgokkal meg közel sem foglalkoztak ennyit.
2014. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja közben rá is jöttem, miért foglalkoznak vele ennyire. Mindenhol azt hallani, hogy tüntetés lesz, még közvetítették is stb. Valahogy el kell terelni a figyelmet a korrupciós botrányról..
2014. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább költeném ezt a pénzt magamra, mint Orbánéknak adjam.
2014. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy szánalmas, hogy ilyen kormány van hatalmon, és az emberek hagyják... Illetve hagyjuk. B#zmeg máshol már bozótvágóval dobálnák ezt a b#zit, és nem facebook on lázadnának, hogy mekkora szar.
2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!