Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghúztam a kezem emelésnél...

Meghúztam a kezem emelésnél nagyon fáj milyen módon kell pihentetni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem emelsz nehezet, nem mozgatod.


pihentetés közben is fáj, pl alvás közben felébredsz, hogy fáj, akkor orvos és kivizsgálás.

2015. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem mozgatom nem fáj súlyzóztam ma de nem örült súlyokkal szerintem egy rossz mozdulat volt .
2015. jan. 16. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
én nagyon finoman masszírozni szoktam, + igyekeztem minél kevesebbet mozgatni a kezem
2015. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pihentetni milyen módon???


Hát... tippeld meg! :) Túl sok módja nincs. :D


Ne mozgasd.

Nem poénból találták ki a gipszet, meg esetedben a gipszsínt. A totális mozdulatlanság sokat számít. Csak nehéz megcsinálni.

Pl mondjuk az alkarban, ínhüvely gyulladásnál az ujjakat is gipszsínbe rakják, mivel az ujjak mozgatásával az alkarban lévő inak is mozognak.


Úgyhogy totális nyugalom. Ha akarsz rá költeni is, akkor vegyél zöld lóbalzsamot, meg flektor tapaszt.

2015. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!