Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szerettek hétvégén...

Ti is szerettek hétvégén otthon, egyedül pihentetni? Sorozatot nézni, és amihez csak kedved szottyan? Én imádom, de szégyellnem kéne? Lusta vagy magamnakvalo vagyok ettől?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom néha ezt, szerintem semmi szégyellnivaló nincs benne. Igaz nem minden hétvégém telik így (általában aktívabb vagyok ennél, havi 1x szoktam általában így pihenni), de kifejezetten szükségem van rá olyankor. :)

26/N

2014. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legjobb!:)

Ne foglalkozz senkivel, ha elvégezted a dolgaid akkor miért ne?

Én most mondjuk fát vágtam hétvégén, de most a héten tuti én is csak filmezni fogok(főleg, ha bejön a rossz idő)

2014. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom! :)

De egyáltalán nem érzem magam lustának. Minden megcsinálok, amit kell, munkában is, otthon is. Rendszeresen sportolok is. Szóval ennyi semmittevés jár :)

2014. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hétköznap jó ha 4-5 órát alszom. Nincs bűntudatom ha hétvégén lustálkodunk :)
2014. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretek, de ritkán van erre lehetőségem egy 2 éves kisgyerek mellett. :)
2014. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én imádok egyedül lenni otthon,szerintem ez tök jó.

Nem kell senkinek megfelelni,nem kell időre menni sehova,nem ugat bele senki a dolgaimba,és nyugi van itthon.

A Fiam már nem itthon lakik,a Barátnőmmel pedig nem élünk együtt.

A munkahelyem megadja a napi szocializálódást,és a jókedvet.

Főzögetek,zenélgetek,tv-zgetek,kell ennél jobb?...

:)

45F

2014. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem :) Mondjuk nekem a kikapcsolódás, pihenés néha azt jelenti hogy kimegyek az erdőbe fotózni. De mäskor tényleg csak otthon vagyok, olvasok, vagy bármi ami kellemes :)

N

2014. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ezt, bár inkább olvasok, mint filmezek. Hétköznap dolgozom, sportolok, főzök, stb. és a munkám is olyan, hogy aktívan emberekkel foglalkozok. A szabad időmben, ha épp nem a családdal, vagy barátokkal töltöm, szeretek egyedül lenni, sőt, igénylem is.
2014. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szeretek! Emiatt szégyellni? Szégyellje magát az, aki meg akarja mondai, hogy én hogy éljek!
2014. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!