Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki esetleg...

Van itt valaki, aki esetleg mar meghalt es visszahoztak/ujraelesztettek?

Figyelt kérdés
Annyi kerdesem lenne a halallal kapcsolatban. Mindenki! Mit gondoltok a halalrol? Van utana elet? Feltek tole?

2015. jan. 17. 20:26
 1/9 anonim válasza:
74%
Tudom,hogy bolondnak fognak nézni,de én éltem át!Kb 5-6 éves koromban kivették a mandulámat,beállt közben a klinikai halál.Tisztán láttam,mikor közölték édesanyámmal,aki a műtő előtt várt,hogy nagy baj van.Anyám ököllel verte a kórházigazgató irodájának ajtaját,aki rohant a műtőhöz hozzám!Sikerült az újraélesztés!De azóta rettegek a haláltól!Nem tudom,hogy a testemből kilépve történt-e,hisz csak ovis korú voltam,vagy máshogy de láttam!Magamat is!Anyának mikor elmondtam ezt, meglepődött!Mondta,így történt minden!
2015. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
1-es szerintem neked megártott az altató-gáz.
2015. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
2-es lehet :) de mint írtam,tudtam,hogy lesz negatív hozzászoló!Nem te élted át!
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lecci, ne az en kerdesem alatt :D
2015. jan. 17. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
az elsőt még nem sikerült vissza hozni
2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát írtam neki és még nem válaszolt, szóval lehet kipurcant agyilag :(((
2015. jan. 19. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
#1 látom a túlvilágon olcsón osztogatták a felkiáltójelet
2015. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Milyen bunkók vagytok!1-es leírta a tapasztalatát,erre mindenki leoltja!Te is,kérdező!Minek teszel fel ilyen kérdést,ha nem érdekel a válasz? S eggfej!
2015. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy s eggfej vagyok,nem újdonság :D


de amúgy meg én egyáltalán nem nézem bolondnak, ezt neki is leírtam, csak nem válaszolt, és azért meg nem fogok elnézést kérni, hogy beteg humorom van, de viccnek szántam, szóval csá :DD

2015. jan. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!