Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan FÉRFIAKAT keresek, akik...

Olyan FÉRFIAKAT keresek, akik szerelmi kötéssel, mágiával sikeresen visszahozták életükbe azt a nőt aki elhagyta őket?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 09:00
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Szerintem ő olyan férfire gondolt akinek ez bevált, de ezt nő csinálja
2013. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Igen, férfiak nem foglalkoznak ilyen hülyeségekkel(kivéve a degeneráltakat, meg a tíz éveseket).
2013. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Akkor most ez egy öngól volt öcsém, mert te is hozzászóltál.(6.)

Ismétlem nem arról szeretnék vitatkozni,hogy ez mekkora baromság vagy sem. Aki ilyenben részt vett az már rég túltette magát az ehhez hasonló kérdéseken és válaszokon.

Nagyon kevés férfi van, aki olvashatja ezt, és tud is rá válaszolni,s akkor sem biztos ,hogy akar.

2013. júl. 3. 10:08
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
A legjobb barátomnak kb fél éve sikerült kötéssel visszaszerezni a szerelmét. Azóta is boldogok együtt. :)
2013. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
33%

Ti nevezitek férfinak magatokat, közben rajzfilmekből vett hülyeségek alapján alkottok véleményt? Nézzetek utána valaminek, mielőtt elkönyvelitek, hogy hülyeség. A szűklátókörűség NEM férfias tulajdonság. Esetleg itthon, de az itthoni átlagember minden, csak nem követendő példa...


Kérdező: nekem soha nem volt szükségem szerelmi kötésre, hogy barátnőt szerezzek, ezért nem tapasztalatból beszélek. De ez egy haladó technika, nem úgy van az, hogy leülsz mindenféle tapasztalat nélkül, megcsinálod, és sikerül. Előtte azért nem árt pár hónapig azzal foglalkozni, hogy megerősítsd magadat meditációkkal. Ha gondolod írok róla bővebben.

2013. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

Előttem szóló, a te szöveged kb. olyan mintha Steiner Kristóf b*zizna le valakit.


Másodszor meg aki ilyenekkel foglalkozik, nézesse meg magát mert nagyon elszállt a valóságtól.

2013. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

ma 14:23

Ki a halál az a Kristóf gyerek, akiről beszélsz?


Egyébként is, megint csak azért írod ezt, mert nem néztél utána eléggé. A spiritizmushoz amúgy sem kell "boszorkánynak" lenni, de ezt hagyjuk.


Bezzeg ha mondjuk valaki keresztény, az még simán lehet férfi, ugye? Pedig ennyi erővel ugyan akkora baromságban hisz az is, csak az divatos és elfogadott.

2013. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
A kereszténységet is ugyanolyan baromságnak tartom. És nem a férfiasságod kritizáltam, hanem az elméd épségét.
2013. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Már a moderátorok kitörölték, de sokan írták, hogy "aki ezt csinálja az nem férfi". Erre reagáltam.


Az elmém tökéletesen ép, köszönöm hogy aggódsz értem.

2013. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szerelmi köpésről hallottam, egyes afrikai törzseknél így fejezik ki a másik iránt érzett barátságukat, vagy szerelmüket, hogy pofán köpik egymást. Ha egy ilyen törzs férfi tagja zsigerből jól felszívott és összegyűjtött tetemesebb mennyiségű turhával ajándékozza arcon kedvesét, az egyenesen el alél a gyönyörtől és azonnal a férfié lesz.
2013. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!