Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 70 kiló túlsúly...

Vadi kérdése:

13 éves vagyok 70 kiló túlsúlyos ember valamit ajánlanátok a fogyáshoz? (nem mekizek eszek édességeket)

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami normális sportot.
2015. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is, egy háziorvosi szakrendelés, aki ha kell, beutal a megfelelő helyekre és elvégeznek pár vizsgálatot.


Onnantól már okosabb lesz mindenki, de első sorban az eredetét kell megkeresni a problémának és csak azután rá a megoldást.

2015. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni,változtass az étrendeden.Első körben a szénhidrátot,lisztet,cukrot mindenképpen ki kell iktatni az étrendedből.


Viszont orvosnál voltatok? Első körben ki kéne zárni az egészségügyi dolgokat, cukor,hormon is okozhat elhízást.


Aztán ha minden oké.Akkor pedig kaja váltás és több mozgás,sport.

2015. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3-as jókat ír, de könyörgöm minek orvos? 70 kiló, azért még bőven nem az a nagyon durva kategória, amikor tényleg a hormonokra kéne gondolni.
2015. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de 13 évesen 70 kg?? Basszus az 50 éves apám van 80 kg körül!!


3-as voltam, nem mondtam,hogy feltétlenül hormon,csak elhízásánál azt is meg kell nézni!


Volt egy oszt.társam akinél az utolsó volt a hormon vizsgálat,járt mozogni,keveset evett és teljesen jó volt az étrendje,de nem fogyott több hónapon keresztül kb semmit.Már lelkileg összetört a lány!


Azért kell előbb kizárni az egészségügyi tényezőket mint cukorbetegség és hormonzavar.


Ha a tesztek jók akkor mehet a diéta és mozgás.

2015. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben érthető, de gondolom azért a kérdező észrevette volna, ha kétszer annyi kalóriát éget el mint amennyit bevisz, de ennek ellenére jönnek fel a kilók. Az, hogy 13 éves meg nem nagy dolog, lehet valaki már 13 évesen is 185 centi, egy fiúnak aki egy kicsit nagyobb darab, ehhez a magassághoz pedig a 70 már nem is olyan sok.
2015. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem pár szelet csokin, meg pár hamburgeren fog múlni.

Tessék egy kicsit változtatni az életmódodon! Nem kell drasztikus dolgokra gondolni, elég naponta 20-30 percet futnod, ennyitől is már meg fog látszódni a változás.

2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!