Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Képes egy ember 2 kiló tömegű,...

Képes egy ember 2 kiló tömegű, vagy annál nehezebb székletet egyszerre üríteni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen mennyiség nem halmozódhat fel.
2014. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Átlagember szerintem nem. Kórosan elhízott, aki egy étkezésre egykilós kenyérből készít szendvicset, talán.
2014. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zzoltán válasza:
Igen, de az már nem ember, hanem medve!
2014. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Ahhoz szerintem még a 100 kilós ember is kevés, hogy ilyet tudjon produkálni! 200 kilósokból, akik egy kiló kenyeret vágna be öt perc alatt, kinézem. Szegények...
2014. aug. 2. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát minimum akkorára gondoltam, igen. Az a cikk ahol ezt a kiló kenyeres dolgot olvastam egy 3-400 kiló körüli csajról szólt, aki már nem tud kilépni a lakásból.
2014. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 keszicsiga válasza:
ha látott valaki már medve hullatékot, akkor beláthatja, hogy ilyesmire medve nem képes, ilyesmi megfigyelhető a szomszéd országok egyik-másikában vagy állatkertben
2014. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Most le fognak pontozni, pedig az az igazság, amit írok:


Nemhogy 2 kilósat, de 10 kilósat is üríthet (és ürít is) egy ember! Csak az a kérdés, mennyi ideig volt székrekedése/meddig tartogatta előtte. Ennek elméleti korláta nincs! Idén volt hír egy kínai gyári munkásról, aki 1 évig nem székelt, mire végül meghalt.


Ne merjétek kétségbe vonni, mert dokumentumokkal alá tudom támasztani az állításaimat! :)

2014. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történ azzal a sok szarral, amelyet nem székelt ki a honfitársam... Egy év, az igen!
2014. aug. 2. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne merjétek kétségbe vonni, mert dokumentumokkal alá tudom támasztani az állításaimat! :)

Kínaiak sok mindent hamisítanak(ez tény)pont a dokumentum lenne valódi,te kis naiv.

2014. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hamisítunk? Lehet...
2014. aug. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!