Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakás műszak után mikor...

Éjszakás műszak után mikor szoktatok nyugovóra térni?

Figyelt kérdés

Illetve mikor keltek fel ?

Előfordul , hogy éjszakás műszak után fogyasztotok alkoholt ?



2015. jan. 22. 10:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

amikor régen éjszakáztam (pár alkalommal volt hozzá "szerencsém"), úgy nézett ki, hogy kb. fél 7, 7-kor értem haza: kb. negyedórán belül "vacsoráztam", direkt olyan kaját, amit egyébként este szoktam, valóban vacsoraidőben enni. utána hagytam magamnak kb. fél-egy, max. másfél órát, attól függően, mennyire voltam hulla. 8-kor feküdtem le aludni. és délután 4 körül keltem, akkor pedig úgy "reggeliztem", mint ahogy mások reggel. kávé és zabpehely és hasonlók.

nekem az volt a legnagyobb gondom, hogy délután ébredést követően olyan érzésem volt, mintha az éjszakai melót is álmodtam volna. mintha... egyhuzamban végigaludtam volna majd' egy teljes napot.

hosszabb távon pedig totál az a benyomásom támadt, hogy hé, én napok óta alszom és mintha éber-kómában lennék és egy totál más, nem ébrenléti síkon. (pedig ez nem igaz.)


alkoholt nem fogyasztottam, direkt, mert nagyon bezavart volna.

2015. márc. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

18.30-tól 06.30-ig dolgozok,ha éjszakás vagyok.hétre hazaérek,a férjem elindul dolgozni.én felkeltem a gyereket,elrendezem,elviszem oviba.aztán bevásárolok,hazajövök,megreggelizek.ilyenkor már teljesen éber vagyok,így nézem egy kicsit a tv-t.általában 10 óra is lesz,mire elalszok.fél négyig szoktam aludni,akkor összekapom magam meg a lakást és indulok a gyerekért oviba.

ha hazaérünk akkor szoktam enni olyan fél öt körül.alkoholt nem iszok csak ritkán

és én is ingerült vagyok,előfordul,hogy a fejem is megfájdul.ez általában elmúlik,ha bepótolom a folyadékfogyasztást.18 éve éjszakázok,egyre nehezebben bírom

2015. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy hazaérek, olyan 7 körül, és 8kor már alszok.. Elötte kaja, tusolás... Nem iszom alkoholt, néha ha tényleg nemtok aludni veszek be altatót (ugy heti 1-2 alkalom), és délután kb 2-3 órakkor
2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, 4 éve éjszakázom tanulás mellett. A lefekvés ideje attól függ, hogy mennem kell-e reggel 8-ra órára. Ha igen, akkor majd délután alszom, ha nem vagy csak 10-re, akkor lefekszem. Az alvás ideje az óráimtól függően 4-5 óra de van hogy nincs időm aludni és éjszaka megyek vissza melóba. Enni mindig szoktam amikor hazaérek.
2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

1, Soha nem iszom alkoholt.

2, Volt egy időszak, amikor éjszakáztam. A műszak leadása után nem aludtam nappal, hanem tettem a dolgomat. Minden 3. napon kellett mennem dolgozni, így a köztes időszakban tudtam este aludni, de mindig később jött ki az alváshiány.

2017. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor éjszakáztam, 7- re értem haza, utána zuhany, ettem és mentem aludni olyan 7:30 körül és kb. 14 óráig aludtam. Utána bevásárlás, főzés, evés és munka megint.

Alkoholt nem ittam soha.

2021. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10-től 6-ig alszok, ha éjszakás vagyok. Megvan a napi 8 óra.
2021. okt. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7-17-ig fel se kelek
2021. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 éve éjszakázom, 22-től 7-ig. Általában 12 és 20 között alszom, korábban nem megy. Minden éjjel legurul 3-4 kávé és már én is érzem hogy váltani kéne mert 33 évesen néha 53-nak érzem magam. Na de még fél év és vége, máshova megyek.
2021. nov. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolso hova mesz helyette? Mit sikerult talalni?
2022. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!