Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magadra ismersz? Mert téged...

Magadra ismersz? Mert téged kereslek!

Figyelt kérdés

2001-ben öszeimerkedtem veled a vonaton Debrecen-Nyíregyháza- Miskolc-KELETI PU. valami vágányzár miatt 2-3extra órát ültünk a pusztában. Egy 4-es boxban ültünk, volt nálam pár üveg wihiskey és szóba elegyedtünk, Én akkor voltam elsőéves a fősulin, te meg már kezdő újságíró voltál. Szőke hullámos hajad volt akkor. Egyszer taliztunk is utána, és a koliban aludtál nálam. Másnap úgy volt, hogy elmegyünk a vidámparkba, de nem mentünk végül, mert szakadt az eső. Tetszett a stílusod, és jó volt veled beszélgetni, és tudom, hogy ez viszont igaz volt.

Abban maradtunk anno, hogy én kereslek, és megyünk vidámparkozni, de pár nappal később megsemmisült, és a mobilom, és oda lett a számod és az én akkori hívószámom is. És már nem tudtam visszaszerezni, így annak az esélye végképp megszűnt, hogy esetleg te rám találj. Nyertem egy erasmus pályázatot, és a koliból is kiköltöztem, így ha kerestél azt se tudom. Kereslek, néha eszembe jutsz, es azóta hiába nem talállak, még mindig ott vagy a fejembem! Merre vagy? Ha magadra ismersz azért írj privát üzit, mert arról kapok emailt.


Ötleteket azért várok mástól is, ha valakinek van. De ezeken már túl vagyok:

Hasonló keresztnevű újságíróknak már küldtem pár emalt, de nem jartam sikerrel. De az se biztos, hogy újságírásnál maradt. A sors fintora, hogy még akkoriban azért nem volt annyira elterjedve a net sem, wiw is csak 2004 körül lett.... Akkor, s utána is próbáltam, szülővárosára szűrve megtalálni, de nem jártam sikerrel. Az iwiw és a facebook sem segített, nem tudom mitévő legyek. S

A vezeték nevét sem tudom, úgy azért könnyű lenne a helyzet.



2015. jan. 23. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesten hallottam fb csoportba írd be ezt.
2015. jan. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos sztori, sok sikert :)
2015. jan. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha facebookon irsz egy ugyan ilyet, hogy ossza mindenki, ott hamarabb celba erhet, esetleg a kepeddel egyutt. Azt tobben nezik. :)
2015. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
14 éve!Ember,gondolod hogy rád vár azóta is???
2015. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# Ki beszél itt arról, hogy rám várjon? Elolvastad mit írtam egyáltalán? Mellesleg részemról sem azt jelenti, hogy rá várok, vagy vártam, csak hogy keresem, kerestem, és, hogy nem felejtem.


1# A pesti srácok jö ötlet, 3# köszi a tippet, a facebookos poszt megosztásra is volt kísérletem már, de az sem jött be, max arra volt jó, hogy a 4# válaszolóhoz hasonló "okoskodók és nagyon hozzáértők" még ki is osztottak, hogy, hogy képzelem ezt így mégis.

2015. jan. 23. 08:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani a pesten hallottam csoport, jó ötlet :)
2015. jan. 23. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!