Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
engem mindig is kiközösítettek egyedi életszemléletem miatt és mert nem vagyok hajlandó a többiek által kitaposott utat járni.így néz ki az élet egy átlag embernek :születés utána bölcsi ovi suli aztán munka munka és munka csakhogy ne halj éhen és a főnököd meggazdagodjon rajtad.majd elmész nyugdíjba és azt csinálsz amit akarsz(végre) csak akkor általában már sem erőd sem kedved sem pénzed(még mindig)....valóra váltani amit 30-50évvel korábban szerettél volna.mi értelme ennek?
2015. jan. 23. 17:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ennek semmi, de amit leírtál az végtelenül egyszerűen és kisarkítva írja le az életet.
2015. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
lehet hogy egyszerűsítve van de kb ennyi.mit hiányolsz belőle?
2015. jan. 23. 18:03
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem megy már az agyamra minden nap ötezerszer ezt a kérdést megválaszolni?:-D
2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Akkor te hogy szeretnéd csinálni, mesélj! Először ovi és utána bölcsi?
2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Amikor az ember nagyon benne van a borúlátásban, akkor hajlamos ennyire leegyszerűsíteni a dolgokat és hajlamos továbbá elfelejteni más dolgokat. Házasság, gyerekek, pihenés, valaki rádmosolyog, horgászás, stb.

Középiskolában sajnos én is ki voltam közösítve és az kegyetlen rossz volt, én is így éreztem, mint Te, de azóta változtak a dolgok és már én sem tekintek így a világra.

2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az egyedi életszemléleted?Nem vagy hajlandó a kitaposott ösvényt járni. Ez oké!

Most milyen egyedi ösvényen jársz? Pl. munka nélkül is megtudsz élni?

2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
én elöször írtam ki.mindenkinek más a története.gondoltam megkérdezlek titeket.
2015. jan. 23. 18:10
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Oké, az élet sz..r, de nem csak neked, hanem mindenkinek.


Na már most ha mind összejövünk panaszkodni, akkor sem fogom magam jobban érezni, és Te sem.


Szóval szerintem próbálj meg szórakoztatóbb lenni...


Én amúgy nagyon jó társaság vagyok, szóval tereljük el a beszélgetést valami más témára.


A Lidl-ben tudtam venni cukormentes gesztenyepürét, és ennek és nagyon örülök.

Holnap pedig banános citromos muffint fogok reggelizni, már alig várom. Kedvencem a hétvégi reggeli kávézós időszak, mert az olyan meghitt és nyugis. Nagy kávérajongó vagyok. Ti milyen kávét isztok, ha isztok? Vagy más a favorit?

2015. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

hát abban például megnyilvánul hogy én nem ilyen vagyok.házasodni nem akarok gyerek nem kell de nő sem.el vagyok egyedül.

alkalmi melókból.egyébként szüleim támogatnak.

a teljes munkaidőt én még hétvégén sem tudtam kipihenni.de amit szeretnék azt nem lehet enyiből megvalósitani.

2015. jan. 23. 18:14
 10/32 A kérdező kommentje:
ez se rossz ötlet:)én nem kávézom.csak vizet iszom.néha egy kis üdítőt
2015. jan. 23. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!