Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az exhibicio...

Mi a véleményetek az exhibicionistákról?

Figyelt kérdés
Most nem a péniszmutogató emberekre értem azt, hogy exhibicionista, hanem a mai fiatal társadalmunk nagy részére: kacérság, hiányos öltözködés (ki kell rakni, ami van...), selfie (jó nagy álmosollyal az arcon) stb. Meg azok az emberek, akiknek az intellektusuk, belső énjük 0, minden saját magukkal kapcsolatosat kifelé irányítanak. Remélem, érthető, amit írtam.

2015. jan. 24. 09:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel próbálják pótolni a belső hiányosságukat, mert másképp nem képesek magukra felhívni a figyelmet.
2015. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok mint a made in China pólom. Mutatós, de az első mosásban kimegy a színe, a másodikban pedig szétmegy.
2015. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

9:50-es!

Jo volt, koszi! Szerintem siman feltunesi betegseguk van. En szanalmasnak veszem oket. A kis iskolas p..csaknak meg veletenyerelnek a kis orditos pofijukba.

2015. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem érthető, mert nem ezt jelenti az exhibicionista.

A péniszmutogatás sem ezt jelenti.


Pl. én is az vagyok, szerepelni szeretek, ezért fel szoktam lépni különböző helyeken. Ruhában, karakterben. És egyetlen kép van rólam facebook-on, csak az arcomról, valódi mosollyal.

2015. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso!

Te nem exhibicionista vagy.

Exhibicionista az aki minden visszafogas nelkul akar tunemenyes lenni.

Ki akar allni a sorbol, marmit csak eszrevegyek.

2015. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!