Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit javasolnátok ha 11...

Ti mit javasolnátok ha 11 éves vagyok és nem tudom hogy mi legyek nem szeretnék lenni se boszorkány se tündér se hercegno ezek már mind voltam 5. kes hez méltó jelmezt szeretnék?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kalóz :)
2015. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja es lany vagyok
2015. jan. 24. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen görög/római istennő, vagy férfi isten női átvariálása? :) Valaki, akit jól meg lehet csinálni felismerhetőre. Pl. Athéné, Dionüszosz, vagy ha a férfi-nő átvariálást választod, akkor pl. Poszeidón vagy Hádész. Tök jó lenne. :D Ha nálatok is van olyan lehetőség, mint pl. nálunk, hogy egy rövid kis produkciót is lehet hozzá csinálni, nem csak körbevonulni és ennyi, akkor össze is foghattok 4-5 emberrel csapatban, így tuti felismerhetőek lesztek, és akár még egy kis jelenetet is eljátszhattok, akár beszéd nélkül is zenével. :)


Vagy például most menők a Monser High karakterek, ha szereted, akkor a kedvenc karakteredet is megcsinálhatod.


Hirtelen ezek ugrottak be:)

2015. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi mindig csinalunk eloadast tavaly mi nyertuk a legjobb eloadas dijat
2015. jan. 24. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez a görög istenes még jó is lehetne :) Simán tudtok annyi embert összeszedni, hogy jól nézzen ki.
2015. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, már a pályaválasztáson töröd a fejed :D Ha Bp-i vagy, akkor BKV-ellenőr lehet vicces, vagy esetleg a környezetedből valaki (nem bántó módon történő) kifigurázása, nálunk mindig bejött, voltam már a pap, a helyi iskola igazgatója, a boltos...

Ha nem vicceset akarsz, akkor mondjuk ördög, pillangó (nagy látványos szárnyakkal), tejeszacskó, buszmegálló, parasztember, cigánylány (de csak ha olyan környéken laksz, ahol nem vernek meg miatta másnap), Darth Veder, Mikulás, fa...

2015. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:

Legyél valami vicces

Pl:fogj egy tollat a kezedben-tolltartó. Szerintem dijjazzak az eredetiseget.

2015. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a lanyom tavaly kaloz volt 10evesen, tok jo lany kaloz jelmezek vannak :)
2015. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legyel Slanderman! :-)
2015. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!