Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valyon ilyen lenne a depresszi...

Valyon ilyen lenne a depresszios gondolkodás? Depis vagyok vagy csak fura?

Figyelt kérdés

Már kiskorom ota gondolkoztam az életen és az emberiségen.Minden gondolat menet végén arra jutottam ,hogy az ember egy undorító állatfaj és pusztulásra ítélt ,de ez nem olyan ,hogy rajtam kivül ,mert én tökély vagyok hanem magamat is beleértve. Tudom ,hogy az enberiség sok szép dolgot hozott össze ,de ezzel együtt rengeteg kárt is okozott pl: a Földnek és a többi állat és növény fajnak.


Szerintetek ilyen egy depressziós emos gondolkodása vagy csak szimplán realista vagyok? Mondjátok meg ti!!



2015. jan. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sem nem realista, sem nem depis.
2015. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eljutottál arra a szintre, mint az értelmiségi réteg.
2015. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem hinném depressziónak, inkább csak hogy sok hülyével akadtál össze, amitől ez lett a véleményed. Egyetértek az előttem szólóval, erre a szintre inkább csak az értelmesebb emberek jutnak el, a filozófiai elmélkedésre nem vevők a buták. De ahogy mondani is szokták, a zsenit kevés választja el az őrülttől, szóval ha valaki értelmes, az általában egy kicsit őrült is. Ez nem baj, csak így van, esetleg okozhat gondot, de ha ismered magad, ezeken túl lehet lendülni.
2015. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!