Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene adnom születésnapj...

Mit kellene adnom születésnapjára egy fiúnak, aki 20 éves?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt töltötte be a 20.-at, én pedig egy közös ismerősünkön keresztül tudtam meg akkor, hogy aznap van a szülinapja. Úgy tűnik, hogy azonos busszal utazunk reggelente a városba. De ott sem mindig találkozunk össze, mert ha a szüleim ráérnek, erősködnek mindig, hogy autóval szeretnének vinni, ő pedig szintén nem mindig szokott buszozni, vagy esetleg korábbival-későbbivel, és pont elkerüljük egymást. Eddig csak havonta egyszer-maximum kétszer szoktunk beszélgetni a chatben, mivel ő nagyon elfoglalt a testvérei és a munkája /illetve a továbbtanulás/ szempontjából is. Mind a ketten kedveljük egymást, de én mégis keveset tudok róla. Vagyis inkább..nem eleget, hogy könnyű legyen neki tökéletes ajándékot választani.


Arra gondoltam, hogy készítek neki egy plüss bengáli tigris (ugyanis az a kedvenc állata), vagy egy róka kulcstartót. Nem túl nagyot. Hímezni nem szeretnék neki kendőt, mert ő is jártas a hímzésben (igen, fiú létére :) )és bizonyára van egy csomó hímzett tárgya otthon. Jó lenne mindenképpen, ha valami saját kézzel készített ajándék lenne az..


Nem lenne túl kínos, ha komolyan egy plüsskulcstartót adnék neki? Olyan jó érzés lenne..Ha mindig magával hordhatná, amit tőlem kapott.


Ti mit tanácsoltok?


(Mellesleg, kérlek ne írjatok olyat, hogy magamat", vagy digidugit, vagy hasonlót, mert 15 éves vagyok még.)



2015. jan. 25. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Alkoholt, férfi nem akar plüsst hordozgatni a kulcsain.
2015. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen ötleted, akkor LEGÓ-t.
2015. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

*sóhajt* Köszönöm a felettébb "hasznos" tanácsot. Az első válaszoló válaszához pedig azt fűzném hozzá hogy rendben van. Érthető is, hogy az alkohol tényleg illik a felnőtt korú emberekhez ..(Azt hiszem..) De abban mégis mi a személyes? Hiszen alkoholt bárkitől kaphat az illető, és furcsán is nézne ki az első életnagyságos" kommunikációnk előtt, hogy rögtön oda adok neki egy üveg pálinkát, vagy bort, vagy pezsgőt. Ő amúgy sem az nagy alkoholizálós, partyba járogatós, cigizős személy. Sőt..inkább elég zárkózott.


Kérem a további válaszolókat, hogy ne lekezelő hangnemben írjanak, mert én sem beszélek tiszteletlenül egyikőtökhöz sem.

2015. jan. 25. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
öltáncot
2015. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy pipát
2015. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!