Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy "motor mániás"...

Mit vegyek egy "motor mániás" fiúnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves lesz, imádja a motorokat, van motorja is és ezzel kapcsolatosan is szeretnék neki valamit venni. Tudnátok segíteni, hogy vajon mit lehetne? =) SÜRGŐS

2014. nov. 26. 18:03
 1/2 anonim válasza:

Háát.. mondjuk egy motort? :)



Gondolom a keret véges, talán akkor annyit mondj el, hogy nagyjából milyen árkategóriába beszélsz? Bár 17 gondolom te de vagy több ennyinél, így pénzed nincs... mert akkor egy bukósisakra gondoltam volna (én örülnék neki :))

Bár nem muszáj motoros cuccot venni én pl nagy fradi drukker vagyok de szeretek kocsikázni és motorozni is, de ha ezektől teljesen független dolgot kapok az asszonytól én annak is örülök, mert gondolt rám :)

2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Motoros kesztyű, acélsodronyos fékcső, maszk, motor ápoló szerek, újság előfizetés, ruházat...
2014. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!