Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 (lassan 17) évesen tisztára...

16 (lassan 17) évesen tisztára öregnek érzem magam. Más is van így?

Figyelt kérdés
Igazából én még szeretnék egy ideig gyerek maradni. De mikor a tükörbe nézek azt látom hogy egyre felnőttesebb az arcom. Van olyan hely ahol már magáznak is néha boltban, és ha belegondolok hogy már alig van kicsit több mint 1 év hátra addig hogy felnőtt korú legyek kiráz a hideg. Más is van/volt hasonló helyzetben?
2015. jan. 25. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerem az érzést,kedves
2015. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerinem ezen ne legyel kialadva...kit erdekel, hogy hanynak neznek masok? Majd hozzazoksz...probald meg tenyleg inkabb kielvezni, hogy ennyi idos vagy. 30 evesen komolya azon akarsz majd sirankozni, hogx milyen hulye voltal amiert azon sirankoztal, hogy lassan 17 vagy?
2015. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Igaz én 18 éves vagyok de ugyan ez

Pont valamelyik nap panaszkodtam hogy ujra lennék 7-8éves..és egyre gyorsabban tellik az idő

2015. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, de hamar túltettem magam a krízisen. :)

Azért elmondom: nem fog minden megváltozni egy csapásra attól, mert 18 vagy.

Meg aztán a felnőttkort is lehet élvezni. Nem kell olyan savanyúnak, komornak lenni, mint amilyennek sokan képzelik a felnőtt kort.

2015. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én alig vártam, hogy ne nézzenek többé gyereknek, adjanak a szavamra, hiteles legyen a véleményem, stb. Igazából ezzel a mai napig szívok, mert 25 évesen nemzetközi projektek élén még mindig fiatalnak tűnök. Örülj, hogy végre a magad ura lehetsz, és ne legyél múltba révedő roncs.
2015. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen 15-16 évesen panaszkodtam anyukámnak, hogy szar embernek érzem magam, mert még semmit nem tettem le az asztalra, pedig már 15 (16) vagyok. :D

Mindenkinek az életében előfordul, túl kell esni rajta.


24/L

2015. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!