Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szeretni Herby-t?...

Hogyan lehet szeretni Herby-t? (magyar YouTube-os)

Figyelt kérdés
Hogyan lehet azt nézni, hogy hogyan válik valaki emberileg teljesen nullává? Nem szólnak semmiről a videói, nincs benne semmilyen humorfaktor. Azt meg végképp nemértem, hogy miért vetkőzik félmeztelenre, rossz nézni azt a testet...

2015. jan. 25. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Min csodálkozo? A célközönsége a 10-16 éves korosztály.
2015. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok róla, hogy azt mondja magáról, agorafóbiás, de több videójában is erre-arra mászkál.

Aki nézi ezt a butítást, meg is érdemli.

2015. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Én nem nézem, de azt tudom, hogy tényleg agorafóbiás. Azért videózik, mert így jobban el tudja viselni.

Egyébként ha annyira nem tetszik és tudod, hogy mit csinál, tisztában vagy vele, hogy neked nem jön be, akkor minek nézed?

2015. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Talán mert kíváncsiságból rákattintok, ha már a youtube kidobja néha oldalra?
2015. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Fejezzük már be ezt a minek nézed sablonos dumát ha minden második infantilis p*cs ezt nézi és "videósok" közszereplőjévé vált, akaratlanul is hallasz róla (itt az élő példa). Amúgy meg egy ostoba, alkoholista. Több videójában a saját 12-15 éves célközönségét szapulja, akik valójában a videói nézői és támogatói. A butasága határtalan és életvitele kifejezetten nevetséges, szánalomra méltó.
2015. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Tudom, hogy sablon duma, de a kérdező több videót nézett már meg belőle.

Szerintem már egy videóból is le lehet szűrni, hogy tetszik-e az, amit abban látok. Ha nem, akkor többet nem keresek és kész. De ha már elsőre nem tetszett neki, akkor helyt áll az a dolog, hogy miért nézi?

Még írja is, hogy rossz nézni azt a testet, akkor x-elje ki és kész.

Attól, mert mások kirakják vagy a youtube kirakja az ajánlottak közé, még nem fogok rákattintani.

2015. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Azért a "Minek nézed?" sablon szöveg rengeteg esetben helytálló, jelen esetben is. Amíg nem a plakátokon, TV-ben, újságokban, rádiókban van hirdetve, hogy mindenki igyon, legyen alpári, Herby a mester, addig abszolút választható hogy valaki nézi e azt a "testet", vagy nem.

Herby-nél ezerszer rosszabb, megbotránkoztatóbb dolgok is vannak ezen a bolygón, kár hogy ezekkel senki nem foglalkozik, vagy észre sem veszi, hogy mennyire káros..

2015. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Még írja is, hogy rossz nézni azt a testet, akkor x-elje ki és kész. ".


Ezt komolyan, ki szavazta le? Ki gondolja úgy, hogy ha valami nem tetszik neki, azt nézni kell?

2015. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
jah ha meg ide írja, hogy 1 videóját látta akkor meg,mi az b#zmeg hogy 1 videó alapján ítélkezel?... nevetségesek vagytok komolyan.
2015. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én néztem mert az ingyen reklám sorozaton jót röhögtem, de fel nem iratkoztam, mert azon kívül csak fél meg másfél órákat magyarázott valamiről az meg untatott
2015. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!