Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te legszívesebben mit néznél...

Te legszívesebben mit néznél egy magyartól a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Milyen témát vagy konkrétan mit?


Válaszokat előre is köszi!



2014. aug. 7. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Színvonalas tudományos prezentációkat!
2014. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azt mint az első!
2014. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bármit, csak színvonalas legyen, és ne külföldiekről másoljon, legyen eredeti!
2014. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Leginkább a lelkizős videókat szeretem, de bármit ahol magát adja a youtube-os. Azt szeretem aki vicces, őszinte, közvetlen. Bármiről is magyarázzon, csak fogjon meg a személyisége.

Mondjuk pont most a napokban iratkoztam le egy volt kedvencem csatornájáról, mert átment nézettség-vadász, alpári, rtl színvonalba.


De bárki ismer jópofa youtubeereket az írja meg :)

2014. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Olyat mint amit Vitalyzd csinál. Unalmas már, hogy egy ember a kamerájába pofázik nekünk, unalmas már a bénázásukat nézni, unalmas hogy szar filmekről beszélnek, unalamas már a béna játszásukat nézni, az ostoba lelkizésről nem is beszélve. Természetes szeretem a lelkizéseket, de nem ostoba alkesz vagy 15 éves páwától hallgatni, aki semmit nem tud az életről stb. Szerintem már minden unalmas, és a agyarok soha nem érnek fel az olyanokhoz, mint egy Epic Mel Time vagy howtobasic stb. mindenki a másikat majmolja, lelkizik, játszik, minecraftozik stb. k**va kib@**ott unalmas már az egész.
2014. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fontos a színvonal. Amit én hiányolok, az például egy magyar nyelvű jó végigvezetés, okítás PhotoShopon, Illustratoron hasonló szerkesztőprogramokon és, hogy ki hogyan, min dolgozik, miket csinál. Pl.: logo, látványtervek; rajzok; fotókon dolgozás, stb. De ez csak az én perverzióm. Néznék még valami modern Magyarország járó körutat, bemutatni ezt azt fiatalos formában. De vevő vagyok minden jóságra.
2014. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
magyarok*
2014. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Olvastam egy buta hozzászólást. Hogy a retekbe nem lehet felérni HowToBasic-hez? Nem nagy cucc,amit csinál...
2014. aug. 7. 20:11
 9/21 anonim ***** válasza:
HowToBasic-et tényleg ne..Persze, az nagyon színvonalas, ötletes dolog, hogy hogyan tudsz megenni 4 pizzát egy óra alatt..Meg az egyéb marhaságok, amik a csatornáján vannak. Ilyet akárki tud, ehhez nem kell más nemzetiségűnek lenned..
2014. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tudományos prezentációkra,érdekességes videókra gondoltam én is. Pl most eszembe jutott egy téma és hozzá egy cím is:


A 20. század 10 legtitokzatosabb UFO észlelése!

2014. aug. 7. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!