Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan talaljam meg onmagam?

Hogyan talaljam meg onmagam?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy,korod?
2015. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Telefont kezedbe veszed GPS-t bekapcsolod. Tudod hülye kérdésre, hülye válasz, írj kifejtést!
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert te nem erzted soha ugy magad hogy nem tudod ki vagy?mit akarsz az elettol?mire vagysz?hat..bocs, nem tudom hogy vannak tokeletes emberek! s te vagy az egyik :-/ ha nem erted meg az embert akkor ne gunyolodj vele..
2015. jan. 26. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes, de mindig voltak céljaim és mindig tudtam, hogy mire vágyom.
2015. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
helyes!enis pont ezt szeretnem megtudni...es otleteket vartam nem kritikat!nem tudsz vagy nem akarsz segiteni tovabb lehet allani majd segit mas!
2015. jan. 26. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyom, ha kiírsz egy idióta kérdést, és az ember azt se tudja, mi bajod van, mert nem fogalmazol egyértelműen, akkor ne legyél már megsértődve, ha ezt valaki szóvá teszi! Hogyan találjam meg önmagam? Ez a mondat minden ember számára mást jelent, más és más jelentéssel bírhat, és az élet más és más területeire vonatkozhat. Hol a munkában? A szerelemben? Egyéniség terén? Bocs de én nem vagyok gondolatolvasó, senki sem az. A válaszom nem sértő szándékkal íródott, hanem azzal a szándékkal, hogy felhívjam a figyelmedet arra, hogy rosszul tetted fel e kérdést, mert nem lehet tudni, mire gondolsz, mert nem fogalmazol egyértelműen. Igen volt benne némi gúny is. Na és? Attól nem kell hisztis 3,14csa üzemmódba kapcsolni.
2015. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja es akkor en kikene talaljam hogy szandekait?hat ez nagyon jo ! hagyjuk
2015. jan. 26. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy magyar anyanyelvű? Mert más esetben marhára nem értelek.
2015. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kamu kérdező más nem.lehet de ötletes ;)
2016. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!