Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy borásznak?

Mi a dolga egy borásznak?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindent tudni a borász szakmáról. Hogy megéri-e annak menni a mai világban vagy, hogy hol vannak ilyen munkahelyek stb.

2015. jan. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
A vadász vadat lö. A halász halat. A borász meg bort.
2015. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek,ne,NE,NE,NE tedd!!!44

Nagyon fos.

2015. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hallóóód tesóm...gáz banyek.

2 eve vagyok bórász es volt hogy spannal lerepeltük a seprőt a borró' hogy hamarabb beérjen asz't a bor mester belénk vagta a golya nyakat (borasz cucc) pont mint a kutyafej,azt meg tesom megsimizte mert vonyított.

gáz.

sokszór csak vizet kostoltatnak velunk ami ilyen szures cucclihoz kell hogy a parélyok nyala ne maradjon a főzendő borba azt' ilyen gilisztás-moslékos beütése az egész,pffej mocskos élet a borász élet.

2015. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem kéne. Inkább legyél kertész, sokkal jövedelmezőbb!
2015. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#ThugNigga! :OO

Mi nem ismerjük egymást?

Csak mert én a budafoki soós istván fegyház szigorított részlegébe kaptam életfogytiglant emberhús fogyasztásáért és szoktak vinni ilyen komoly kényszermunkákra,mindig tolják a szúrós botokat is ha nem vigyázol.

Múltkor direkt oda különítettek el egy részleget és a bormester lepréselte őket villamos szék meg injekció helyett,az hírlik hogy máj meg epe van a borban,mindenesetre megkóstolnám.

-Egy elítélt kannibál,a C-részleg legveszélyesebbike.

2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm akinek borász a végzettsége, ez annyit takar hogy néha elmegy pincészetekbe, iszik pár bort és felrakja facebookra amúgy meg egy gyárban dolgozik.
2015. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!