Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benneteket mennyire sért...

Benneteket mennyire sért méltóságotokban, hogy a csimpánz a legközelebbi rokonunk?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért nekem vannak ennél közelebbi rokonaim is.
2015. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Némely csimpánzba több emberség szorult mint emberbe így nekem megtisztelő.
2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Utálom a csimpánzokat, de ha már itt tartunk, minden majomfajt utálok. Nem tudom miért.

Nem is jelöltem vissza a facebookon, hiába próbálkozott.

2015. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van egy mókás rokonom:).
2015. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Istenem!! Mi ebben a sértő?? Okosak, erősek, kemények!! Talán jobb lenne ha a kecskék, vagy a patkányokkal lennén ilyen közeli rokonságba!! Sokaknak azért sértő ez a dolog, mert az állatkertbe nagyrészt csak kakidobáló csimpiket lát!! Ezek kiskoruktól kezdve anya nélkül nőttek fel!! Nem tanította meg őket senki hogy, mit szabad meg mit nem!!! És szerintem egy ember is hajlamos lenne ilyesmire ha az egész életét egy kifutóban kell leélnie (vagy egy ketrecben)!!!!!! És olyanok is vannak akik szerint csúnyák!! Hát szerintem az ilyeneknek nincs ízlése!! 😃😃
2015. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!