Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom egy csimpánz lett?

Figyelt kérdés
Szeretem,de mostanság rájött valami szarság.Nem akar nélkülem sehova menni ragad rám mint egy csimpánz.Mindenhova vele kell mennem.Fesztiválra is mentünk volna egy nagyobb társasággal de ma bejelentette hogy nem megyünk.Én nem tudom mi baja van,de már nagyon zavar.Nem lehet vele beszélni mert idegbeteg lesz.Mit csináljak??
2011. jún. 30. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Valahogy mégis beszélni kell vele, csak meg kell találni a megfelelő időpontot és légkört, amikor nem lesz idegbeteg.
2011. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
beszélj vele, ha nem fogja fel, mehet. én sem tudnám elviselni ezt a tapadást.
2011. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lesz ezt vele megbeszélni,mi itt nem látunk bele a kapcsolatotokba!
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod vele értelmesen megbeszélni, akkor hagyd ott. Senkinek nem hiányzik egy ilyen felfújt hólyag.
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Add le az állatkertben, am meg megbeszélhetnéd vele h nagyobb személyes szabadságra lenne szükséged, ha nem tetszik neki akkor pá.
2011. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
primitív csaj vagy. és még csodálkozol, hogy vonzod az állatokat?
2011. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Lecsimpánzozni valakit,hát ez a best of 2011.:D.Besírtam.22/F
2011. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Cseréd le! Anyám üzeni. >_<

csá :D

2011. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Like XD Am meg sztem vmiért féltékeny lett hirtelen... derítsd ki, mi változott meg!
2011. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 motoros23 ***** válasza:
Zavard fel a fára és dobáld rohadt banánnal :D
2011. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!