Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tetováltatok az alkaromra...

Ha tetováltatok az alkaromra és utána nölmég a karom akkor mennyire nyúlik meg a tetoválás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 15:23
 1/9 Deliverance ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit nősz még. A helyedben csak akkor csináltatnék tetoválást, ha már elértem a végleges magasságom.
2015. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Sportolsz valamit?
2015. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok itthon szoktam "edzeni" fekvötámasz,sulyzozás,meg ilynek
2015. jan. 28. 16:40
 4/9 anonim válasza:

Alkarod nem fog annyit nőni, hogy csúnya legyen majd a tetoválásod...hacsak nem versenyszerű testépítőnek készülsz és háromszor akkora alkart szeretnél majd. :D

Maximum egy ici-picit lesz más de azt meg ki lehet javítani, tetoválás javítás amúgy is ingyenes de ami a lényeg, hogy az alkar az nem olyan hely amin sokat változna a tetoválás. Az ilyen helyek inkább a bicepsz, nőknél a has terhesség miatt, stb. :)

2015. jan. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: hol ingyenes a tetoválás javítás? Megyek és kijavíttatom az összes olyan tetoválásomat, ami ellett b*szva és nagyon jól fognak kinézni!
2015. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen
2015. jan. 29. 16:17
 7/9 anonim válasza:
Általában ott ingyen javítják ahol csináltattad. Nekem a tetoválóm mindig azt mondja, hogy ha valahol jobban kikopna vagy bármi ilyen akkor azt ingyen megcsinálja. :) Más munkáját már nem hinném, hogy javítaná.
2015. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz,ha vársz vele még legalább három évet..
2015. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2015. jan. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!