Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a Hitler-es filmek,...

Ezek a Hitler-es filmek, amikben Hitler mindig ordít, stúdióban készültek, vagy eredetiek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akkoriban nem volt színes kamera, bár ki tudja...
2015. jan. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A filmek stúdióban készültek. De ha hallani akarod Hitlert ordítani, nézz meg egy-egy filmhíradót. Azok igaziak.
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mozifilmekre gondolsz? Azok hogy lennének már eredetiek? Az viszont nem véletlen, hogy Hitler az ilyen filmekben általában ordít. A valóságban is, minden nyilvános fellépésén, szónoklatán kivétel nélkül ordított, amikor beszélt. Ez teljesen tudatos volt, hozzátartozott az imidzséhez. Úgy gondolták, hogy ettől határozottabbnak, meggyőzőbbnek tűnik. Annyira jól sikerült, hogy nem is maradt fent olyan hangfelvétel Hitlerről, ahol ne ordítana. Egy kivétellel, amit egy finnországi megbeszélésen rögzítettek, titokban:


https://www.youtube.com/watch?v=ClR9tcpKZec

2015. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem láttam még soha Hitler filmet amiben Hitler orditott volna, a beszédeiben viszont igen ott ordit sokat

Emocionális sokszor amit a mai napig kifiguráznak és tipikus Hitler stilusnak állittanak be akárcsak a kis angol bajuszt ami Hitler védjegyévé vált

2015. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!