Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hitler milyen lett volna mint...

Hitler milyen lett volna mint tanár? Megbuktatott volna mindenkit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A zsidókat biztosan:DD
2014. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki a jellegzetes karlendítéssel jelentkezik, az bizonyára nyerő lett volna neki. :))

Viccet félre téve, jobb nem belegondolni az olyan tanárba. Valószínű nem a tudás és a képességek határozták volna meg az érdemjegyeket. Én egy hasonlónak nyilvánított diktatúrában jártam általános iskolába, és sajnos falusi iskolákban előfordult az hogy nem a képességek és a tudás számított, hanem a szülők pártkönyvének megléte.

2014. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 csabika1971 ***** válasza:
100%
Szerintem nem buktatott volna meg mindenkit, mert jó tanár lett volna. Hisz az elején Hitler zseni volt (ha még ezzel sokan nem is értenének egyet), csak a végére a sok neki adott drogtól paranoiás és skizofrén lett. Magyarán megőrült.
2014. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
El tudnám képzelni fizikatanárként, amint prezentálja a nebulóknak az egyesített gáztörvényt.
2014. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Autós iskolában is jól megállta volna a helyét. Mert folyton csak azt mondta volna hogy ti berregjetek én meg nyomom a gázt.
2014. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha tornatanár lett volna, akkor a tornaterem bejárata felett ez a felirat állt volna: Arbeit macht frei.
2014. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó tanár, csak kérdés honnan. Biztos elképesztő rend lett volna, de biztos hogy megtanultad volna amit kell...


Az olyanok akik meg nem látják, hogy a háború elejéIG mekkora zseni volt, na az szomorú...

2014. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen
2014. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rendkívül nagy hatású és szuggesztív előadó volt (ezért jutott hatalomra), ezért valószínűleg nagyon jó és közkedvelt tanár lett volna belőle.
2014. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Osztályjelentésnél mindenki falhoz állt volna és letüzelték volna...rosszvicc. Szerintem a "megbuktatás" enyhe kifejezés, azzal a tudattal, hogy miket művelt.
2014. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!