Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene...

Lolkabolka69 kérdése:

Ha választanotok kellene egyet a kettő közül: teleportáció vagy időutazás, akkor melyik lenne az?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 23:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Teleportáció

Mert az utazás drága. Amúgy valóban szeretnék sok helyre eljutni, de félek a távoliakra sose lesz lehetőségem...

2015. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
az idõutazás nem mûködhet teleportáció nélkül... ha arra a pontra ahol most vagy visszautazol pl 1 órát, akkor az ûrben találod magad.
2015. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Időutazás. A teleportálásban amúgy sem bíznék meg. :)
2015. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shai-Hulud ***** válasza:
Ezzel most nem érek rá foglalkozni, mert éppen a Szaturnuszon tartózkodom, de megígérem, hogy tegnap végig fogom gondolni a kérdésedet.
2015. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es: kivéve, ha a saját testedbe utazol vissza, ez esetben az időutazás csak saját életedben lehetséges, viszont nincsenek „jaj nehogy meglássam magam” problémák.


Én is a teleportációt választanám, és lehetőleg vihessek magammal dolgokat, embereket, amiket/akiket kiválasztok.

A sima érintkezéses verzió azért nem jó, mert a padlóval is érintkezem; na meg mitől függ, hogy a táskámat fogva az egész jön velem, vagy csak a füle?

Reggel hat helyett fél nyolckor kelhetnék, eljuthatnék oda, ahova egyébként kis eséllyel.

Ha felhelyezem magam az égbe jó magasra, hogy zuhanhassak egy kicsit, aztán pedig a földbeérkezés előtt átugrom az ágyamba, a lendületem megmarad és az összetörik alattam? Hmm ez esetben fejjel lefelé kéne érkeznem, hogy elsőre emelkedjek, majd a gravitáció egyenlítse önmagát.

Esetleg jelentkezhetnék űrkutatós projektbe, oda vinném el a hajót, ahová még ember nem tette a lábát. Sőt, az egész Földet is átrakhatnám, ha mondjuk most veszélyes helyen lenne váratlan meteorok, idegenek, Nap halála miatt. ^^

Kiskutya vagy Rozika lenyelt egy legókockát? Nem kell ide műtét, csak arrébb ugrom vele két métert, a játékot eredeti helyén hagyva.


Miután kiélvezném minden előnyöm, valószínűleg úgy elkényelmesednék, azon gondolkodnék, már nincs értelme az életemnek, miért én kaptam ezt a csapást... Legalábbis a filmekben így megy ez. :$

A másik jövő-lehetőség sem jó, minden ugrás kockázatos, lehet nem sikerül pontosan, például beleugrom az asztalba, az lesz a szívem helyén és ki is nyiffantam. Sőt, ha már így belegondoltam... A levegőben is vannak mindenféle anyagok, amiket tüdőnk kiszűr. Ha én odateleportálok, beleépülnek testembe, nem okoznának problémákat? A helyen, ahol az előbb voltam, egy pillanatig vákum lenne?

2017. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!