Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok kellene...

Lolkabolka69 kérdése:

Ha választhatnátok kellene egyet a kettő közül: időutazás vagy teleportáció, akkor melyik lenne az?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Az időutazás nyilván sokkal hatékonyabb dolgokra lenne képes.


De a két dolgot nem lehet összehasonlítani, mivel a teleportáció elméletileg lehetséges, az időutazás viszont nem.

2015. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Időutazás, aztán elidőutaznék abba a korba ahol már feltalálták a teleportációt.
2015. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időutazás, mivel ahhoz automatikusan kell a térutazás is (az a fránya Föld csak nem marad egy helyben).
2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arobi ***** válasza:

1-es, a teleportáció már létezik ! Tavaly jelentették be. Mint minden nagy felfefedezés,elsőre kicsiben,atomot és molekulát,de csupán technikai kérdés plusz idő,és itt a szenzáció ! A vonósugár is létezik,mint a Halálcsillagnál a Star Warsban,Ausztrál kutatók már gyufásskatulya méretű tárgyakat tudnak mozgatni vele,és azt mondták,hogy pár év múlva már tonnákat fognak. Elképesztő világba tartunk ! Én odavagyok ! Mire megvénülünk,lehet az első Űrlény is 'befutó' lesz... Az Amik megcsinálták az ion hajtású rakétát. Az eddigi 6 év helyett, 3 hónap ! alatt lehet a Marsra utazni ! A repülő robogó kísérleti fazisban van,már láttam képet,tudósitást,a légdeszka,önbefűző cipő,s mindig jön újabb....


Abba a korba ért.az emberiség,amikor már elindul az 'Istenné ' válás útján ! Találtak pl. olyan Hidrát,amu 1400 évig él ! És úgyis megfejtik ennek is a titkát ! Talán 50, de.100 év múlva biztos hogy meg tudják majd növelni az ember élethosszát,akár a tízszeresre is ! Persze ki kell rajzani az Űrbe,mert itt már nem lesz hely a Földön. Elsőként az Űrhajósok lesznek meghosszabbított élettel,hogy elérhessék a szomszédos Csillagrendszereket,és persze a vezető politikusok,milliárdosok.De mint minden,egszer leér a nép tömegbe is. Addigra még újabb gyorsabb űrhajók lesznek új hajtási megoldással,és meghosszabbított élettel az Ember elkezdi meghódítani a Galaxist. S a vége ? Ki tudja ? Még 'örök' életű átalakított 'test nélküli ' lényt is alkothat magából ....tizezer,százezer,de millió év múlva már biztosan ! !


Ja,és az : időben utazás - hát bármennyire szeptikus vagyok is ezen a vonalon,szerintem ez is meglesz ! Hiszen már eddig is minden eddig elképzelhetetlent sorban rendre valósítanak meg....

2015. febr. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!