Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A modern technika vége Az...

A modern technika vége Az lesz, hogy tenyészteni fogják az embert? Elég lesz pár ember is, mert mindent elvégeznek majd helyettük a gépek? Más agyi frekvencián más gondolatok mi lehet a teljes béke? Minél nagyobb valakinek az IQ annál nyugodtabb?

Figyelt kérdés

#ember #kérdésk
2015. jan. 30. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nem nem igen
2015. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, mint ahogy már réges rég az emberiség falanszterekben él, űrbéli és víz alatti kolóniáink vannak, és mindent intelligens robotok csinálnak helyettünk.


Ezek a futurisztikus jóslatok mind-mind nagyon extrém, túlzó, és legtöbbször tudománytalan, alaptalan fantáziálások.

2015. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdést arra értettem, hogy egyre jobban szűkül az iparban az emberek munka köre. És ha én egy vállalat tulajdonos lennék, akkor senkit nem alkalmaznék, ha minden feladatot eltudnak végezni a gépek robotok segítségével. Globálisan, ha minden vállalat tulajdonos így gondolkozna, nem lenne, emberi munkaerőre szükség az egyszerű ember visszamenne a földekre dolgozni, de mivel ott is robotok dolgoznak, ezért senkinek nem kell csinálnia semmit. Ennek a következménye az, hogy túl sokan leszünk. A vége pedig hogy a 20 millió spermából a legtökéletesebbel fogják megtermékenyíteni a petesejtet és a végén már csak a robotnők fogják bírni, kihordani depresszió öncsonkítás nélkül a sok műanyagot. Úgy, hogy halad afelé a világ, hogy háború törjön ki. A második kérdésben, hogy ha az ember meditatív vagy bármilyen más állapotban van, ami eltompítja, a valóságot abban az állapotban megtalálhatja a teljes békét és a józan életét is úgy tudja alakítani? Vagy csak az agykontrol is egy olyan dolog, hogy elhiteted az agyaddal, hogy jó, és ha felébredsz utána ugyan olyan minden amilyen volt, mert nem az agykontroll változtatott meg, hanem te saját magadat, amikor elhatároztad, hogy ez neked menni fog. Az utolsó kérdésem egyértelmű.
2015. jan. 30. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem a jövőről, hogy szerintem a jelenben ostobaságokat hablatyolsz össze-vissza, és a jövőben sem fogsz kisebb ostobaságokat összehordani.
2015. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!