Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon több bevétele lehetne...

Vajon több bevétele lehetne minden Magyarországi Állatkerteknél a jelképesen örökbe fogadásnál, lenne Húsvéti örökbefogadói Oklevél is Húsvéti szezon alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodtam hétköznapi emberként azon jobb létezne Húsvéti jelképes örökbefogadás is alkalomhoz illő Oklevélben. Karácsonyi Oklevélen változtatni kéne elavultnak számít a grafika némelyik állatkertnél.


Sokkal nagyobb lehet a bevételük a Magyarországi Állatkertjeiben.



2012. okt. 17. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked nem magyar az anyanyelved, vagy én nem tudok lépést követni a nyelv fejlődésével?


Nem értem a kérdésedet :(

2012. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne több bevétel. Mivel akik örökbe akarnak fogadni állatokat azok ünneptől függetlenül fogadnak örökbe. A legtöbben ünnepnapokon ki sem mennek az állatkertbe mert tudják tömegnyomor van akkor.

Arról nem is beszélve, hogy a sok oklevél, és papírmunka mind-mind pénzbe kerül.Nem kevés pénzt hagynának ott a nyomdákban és egyéb helyeken. Így nem is éri meg..

Most is örökbe lehet fogadni ha akar valaki,és akkor is kap egy elismervényt hogy melyik állatot fogadta örökbe 1 évre.

2012. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
Igen, lehet hogy a bevétel még a nyomdai kiadást sem fedezné. :(
2012. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A legtöbben ünnepnapokon ki sem mennek az állatkertbe mert tudják tömegnyomor van akkor."



Jó lenne átgondolni és átolvasni, mielőtt elküldjük!!!

2012. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a véleményem akiknek nem tetszik tömeg nyomor van az Állatkertekben vagy a hosszú hétvégén jó időben. Javaslom menjenek el nyári hétköznap vagy sima téli hétköznap az Állatkertekbe nézelődni.


Ünnepek idején Pl Karácsonykor December 25-26. között Újévkor Január 1. meg Húsvéti ünnepek alatt azok mennek ki az Állatkertben akiknek nincs egy normális ünnepük.


Pl felnőttkorú egyedülálló és egyedül élők mennek el akiknek a legjobb rokonaik és család tagjaik külföldön élnek. Míg Magyarországon maradt családtagjaikkal nincsenek jó viszonyban ünnepek alatt sem.

2012. okt. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!