Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Rebi becenévről csak nekem...

A Rebi becenévről csak nekem jut eszembe a ribi?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm Rebeka,és Bekinek vagy Rebinek szólítják! Nekem jut csak eszembe róla a ribi?

2015. jan. 30. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is a név, hanem a barátnőd személyisége miatt jut eszedbe.
2015. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,mert agyatlan kis hülye vagy!
2015. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Használd a Bekit, ha a Rebi nem tetszik.

Thats all there is.

2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőmet is Rebekának hívják. Sose jutott eszembe róla az a szó h ribi. Se a neve, se a személyisége miatt.
2015. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is ált. Rebi-nek becéznek! :(((( és amúgy párszor már nekem is eszembe jutott a "ribi" :"""DDD
2015. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is eszembejutott már, és ettől nem vagy "agyatlan kis hülye", mint előzőekben írták. Ez nem utal arra, hogy utálod a barátnődet, vagy 'úgy' viselkedne, egyszerűen hasonlít a két szó egymásra, ennyi.
2015. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rebecca15 válasza:
Sajna tudom az érzést mikor félre mondanak csak 1 betűt és már rögtön Ribi leszek és persze hogy ők se akarnak máshogy becézni. 😒 végül is mért ne de tudom nem bántásból mondják ha meg bocsátanak utána
2016. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!