Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dorottya a keresztnevem és a...

Dorottya a keresztnevem és a becenevem Doró, de ha megismerkedek valakivel, akkor miért néz kínaiul rám, mintha nem hallott volna még erről a becenévről? Tényleg ritka ez a becenév, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én sem hallottam még. de úgy becézed ahogy akarod, ezért nem néznék rád furcsán. rám is furcsán néznek ha mondom hogy Lella a (bece)nevem.
2013. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit ritka, én sem hallottam még, akit én ismerek, ő a Dórit használja. De nincs ezzel a becenévvel sem semmi gond! :)
2013. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kreatív becenév, én is eddig még csak a Dóri változatot hallottam. De ne aggódj, ha divatja lesz és egyre több ember megismeri, a Dórin fognak inkább meglepődni.


Hasonlóval én is találkoztam:

Orsolya --> Solya,

Bernadett --> Nadi, Nadett

2013. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Van még rajtam kivül aki ezt a becenevet használja? :D

2013. okt. 26. 22:29
 5/7 anonim válasza:
Had tegyek föl egy kérdést. Mit jelent az hogy "kínaiul néz rám"? Van egyáltalán ilyen kifejezés??!
2013. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értetlenül néznek rá, amikor bemutatkozik. Mivel a legtöbb ember nem ismeri a kínai nyelvet, és ebből lehet asszociálni arra, ha valakinek "kínai" valami, akkor azért mert nem érti.
2013. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utólsó hogy válaszoltál helyettem.

És bocsánat ha nem tetszik a kifejezés, csak már többször megtörtént ez, hogy nem hallották még ezt a becenevet, és fel vagyok háborodva. De kösz hogy írtatok.

2013. okt. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!