Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél mi az amit...

Ha gazdag lennél mi az amit -magadra és hozzád közel állókhoz, -egyébre költenél?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Magamra ugyananyit mint eddig,nem dicsekednék vele hogy van pénzem,a hozzám közel állókra ugyananyit amenyit ők segitettek nekem..
2015. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vennék magamnak új ruhákat, mert mindig ugyanabban járok. Megadnám a tartozásom. Többet utaznék, szórakoznék. Nem akarok gazda lenni, egy kicsivel több pénz is elég lenne.
2015. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Élném az életemet tovább ahogy eddig vennék néhány darab Zara ruhát kosztümöt, ennél márkásabbat nem hiszem. Támogatnék alapítványokat, magánszemélyeket. Lenne egy szobás házam pesten a 6.ker-ben, Smartom és élném az életem.
2015. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én előszőr is anyunak és apunak segítenék mert igy elég sokat dolgoznak és elég kevés fizetést kapnak. Anyunak vennék maszás ágyat meg hogy ne legyen ideges a sok munka véget. Apunak jobb házat meg jobb kocsit mert azt szeretne. Öcsémnek meg amit szeretne. Utána meg Adakoznék a szegényeknek meg a beteg gyerekeknek. Meg aki mondjuk tényleg rá szorul a pénzre annak segítenék. én nem költeném magamra mert akor önzö lennék és inkább másokon segítek mint magamon mert nekem fájna az hogy mások szenvednek nekem meg sok pénzem lenne és arany életem lenne. Meg a rokonjaimon segítenék hogy a hitelüket vissza birják fizetni. na és talán ennyi.
2015. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen alap dolgok, ház, autó, ruhák, szolgák, fegyverek. kb. ilyesmik
2015. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D :D
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeverényi Balázs válasza:
Hát vennék egy jó HD kamerát a youtube-oláshoz. És a családomnak segítenék hiteleket kifizetni, több ennivalót venni és a beteg édesapámon segíteni.
2015. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!