Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvalósítottad az álmaidat?

Megvalósítottad az álmaidat?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek voltak fiatalon álmaim vagy céljai vagy elképzelése hol akar majd tartani évek múltán ...sikerült elérni azt amit akartatok vagy egyszerüen feladtátok ..?

#álom #élet #cél #elérni #megvalósítani
2015. febr. 1. 15:28
 1/5 anonim válasza:

Ahogy ezt a kérdést olvastam bekönnyeztem..

Nem, eddig nem.

Még fiatal vagyok ugyan, de eddig.. Nem ...

14/L

2015. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen konkrét céljaim, hogy hol akarok tartani, vannak, de időközben alakulnak. Rajta vagyok az ügyeken, de még nem értem el azt a kort, amit kitűztem magamnak a megvalósításra. Pl önálló élet megteremtése 26 éves koromra - akkor még doktori is be volt tervezve. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nekem az az életmód, ami ezzel járna, nem való, úgyhogy módosítottam a terveken. Házasodni 28 éves korom körül szeretnék, gyereket 30 éves koromig, de még meg kell találni a páromat, viszont rajta vagyok az ügyön (csak azért viszont nem fogok senkihez sem hozzámenni, hogy tartsam a tervet). Van még egy álmom, hogy elmenjek Amerikába (turistáskodni), ezt bármikor meg tudom tenni, ha lesz rá pénzem (akár 1 év múlva, de 20 év múlva is). Rajta vagyok a céljaimon, nem görcsölök rá, csinálom, amit kell.

(Voltak ennél nagyra törőbb céljaim/vágyaim, de időközben változnak a prioritások. :) )

2015. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel közben felnőttem, és rájöttem, hogy az én álmaim megvalósíthatatlanok!
2015. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, általában az emberek legnagyobb vágyai teljesíthetetlenek, és idővel elfáradnak és lemondanak mindenről, és csak végzik a monoton napi rutinjaikat.
2015. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy részét már igen, és úgy intézem, hogy a többi is sikerüljön. Vagy el kell kezdeni nagyon hajtani értük, vagy alapból hagyni a fenébe, különben nem megy.
2015. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!