Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feladnád az álmaidat azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád az álmaidat azért, hogy együtt légy valakivel, ha?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, szegény családból származol, iszonyú nehezen húzol előre az életben, hogy normális családod lehessen. Eközben összejössz valakivel, nagy a szerelem.

Egyre jobban mennek a dolgok, jobb állásod lesz, jobb fizetéssel, lehet gondolkodni a közös jövőn, összeköltözésen, családalapításon, csakhogy...

A párod mondjuk felhalmozott annyi hitelt, hogy nem győzi fizetni.

Neked kellene őt is eltartani, még vagy 15 évig, hacsak nem történik valami csoda, nyögvenyelősen TALÁN egy albérletben, vagy a szülőknél, és úszik az álom pici parasztház, kis család, nyugalom, amire gyerekkorod óta vágytál.

A szerelmet választanád és feladnád az álmaid, vagy elgondolkodnál a folytatáson?



2013. márc. 11. 19:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
attól függ hogy a "szerelmem" mit csinál emellett. Otthon ülne és meresztené a hátsó felét vagy menne és próbálkozna mindenhol hogy változtasson a helyzeten.
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Én a páromat választottam a nehéz anyagi körülményekkel együtt. 7. éve húzzuk együtt az igát, de imádjuk egymást, és boldogok vagyunk így is, hogy nem élünk nagy lábon, ráadásul gyerekkel. Még 5 évet kell kihúznunk így, ha nem történik semmi változás. De boldogok vagyunk, nem vita tárgya az anyagi helyzet.
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis a szerelmet nem lehet megenni és a szerelem nem tart melegen -40 fokban sőt még pénzt se ad amiből kaját lehet venni.
2013. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mire vette fel a hiteleket.

Nálunk én vagyok az a fél aki felhalmozta a hiteleit,amiböl mára csak lakáshitel van.

Párom vállalta ezt,közösen,ha nem is tul egyszerüen,de boldogulunk anyagilag.egyszer letelik a lakáshitel(már látni a végét) és akkor meg lesz egy lakásom(lakásunk)

Annyi az előnyünk hogy páromnak van egy saját lakása.

Én is dolgozom természetesen hogy legalább a hitelek,kiadások(a közösek is) rendezve legyenek.

2013. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Nemhivatalos párkapcsolat, ehet-alhat nálam, de ha ilyen rosszul gazdálkodik, legyen csak külön vagyonunk.
2013. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ha nincs semmi a hitelből? Nincs ház, amiért érdemes lenne gürizni, mert 20 év múlva megmarad? Nincs esély, hogy megtakarításunk legyen, hogy majd saját lakást vegyünk? Ha nem marad annyi a fizetésekből, hogy nyugodtan fizethessünk egy albérletet, vagy törlesztőt egy saját lakásra, ami 20 év múlva a mienk lehet? Akkor mi a helyzet?
2013. márc. 11. 19:25
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha az hogy nekem kell eltartanom azt jelenti hogy nem is keres munkát,normálisan,nem csak úgy ímmel-ámmal,akkor nem maradnék vele.Bár ha keres,de nem talál úgy is húzós egyedül állni kettőnk költségeit.Viszont nem hagynám el ha próbál keresni munkát,mert ha szeretek valakit,akkor nem fontosabbak nála az álmaim.
2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt attól is függ, hogy mióta vagytok együtt?

Ha egyedül volt,amikor megcsinálta a hitelt és semmi látszata nincs,akkor nem mennék bele.

2013. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ahogy elöttem lévők írták,szigoru külön kassza...
2013. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
90%
mit csinál a párod? az sem mindegy, hogy törleszti az adóságát, vagy neked kellene fizetni. én hagynám... mennek az évek és te már nem leszel fiatalabb. ahogy mondani szokták: a pénz szükséges rossz!
2013. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!